Upiři Děsi ještě dnes! Existovali však někdy?

4. října 2008 v 9:47 | Kira |  Vampyrismus
Viko rakve se začina pomalu odsunovat a zevnitř se vynořuje kostnata bila ruka s dlouhymi nehty. Pravě probuzeny upir prospal několik stoleti a nyni potřebuje načerpat nove sili. Potřebuje doplnit krev. Sladka ruda tekutina je strojem jeho obživy a take jeho nesmrtelnosti... Dokut mu někdo neprobodne srdce dřevěnym kulem. Přitažlive legendy o upirech pusobi stale tajemně a nahaněji zimomřivy pocit ztrachu. Jsou to jen děsive pohadky, nebo mohou mit realny zaklad? Kira odhaluje mysterium krvelačnych "děti noci" !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Zajimali ste se někdy o Vampirismus?

Ano je to zajimavy.
Ne je to divny.
ano.
ne

Komentáře

1 Ztracená duše/Kuře Ztracená duše/Kuře | 2. listopadu 2008 v 15:16 | Reagovat

Newím jestli to má něco společného s nekromancií (nebo jak se to píše), ale tady: http://darkprincess.blog.cz/rubriky/necronomicon sem našla něco, co se menuje necronnomicon - má to celkem podobný název, tak se dyžtak koukni aspoň na ten blog - je celkem zajímavý!

2 Lúmenn Lúmenn | Web | 8. prosince 2008 v 7:53 | Reagovat

:D:D jsem se mrkla kdo mi to psal na blog...hm ctrl c ctrl v zvládáš dobře, to jo;) ale ta čeština, jéje :)  

Kuřátko, s nekromancií to má něco společného jen vzdáleně - klasická nekromancie je schopna oživit mrtvé, ale ti jsou bez své vůle, ovládá je zcela nekromant. Hodně vysoká nekromancie, která není v lidských silách, dokáže stvořit i upíra - ten má ale vlastní vůli až na chvíle, kdy pije krev - to je zcela v rukou bestie v sobě. A Necronomicon není čtení pro malé holčičky, každopádně se netýká nekromancie ale spíše démonologie - vyvolávání démonů, stvůr nebo dokonce andělů.

3 Lúmenn Lúmenn | Web | 26. prosince 2008 v 20:15 | Reagovat

a jéje...tak vidím, že tohle je horší než jsem si myslela:) holčičko, taky mi bylo 13 a taky jsem chtěla umřít, to hodně mladých a naivních dětí jako ty. Stvořit upíra? Hmm šikovná, můžu se zeptat jak to děláš? Kreslíš transmutační obrazce, vyvoláváš démony a bojuješ s temnými silami a přitom se neumíš ani vyjadřovat bez děsivých pravopisných chyb, takže to asi nebude s tvou "nekrofilií" tak horké (mimochodem nekrofilie je sexuální úchylka kdy člověk slouloží s mrtvými. Není to ani tak zlé, jako spíš nechutné a špatně proveditelné.) Nekromancie je těžká a náročná věda a pokud plynně nečteš latinsky, pochybuji, že ji máš z čeho studovat. Najdi si lepší a bezpečnější zábavu, nebo na to šeredně doplatíš. A neboj se, bohužel vím, o čem mluvím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama