Předávání energie-ZEMŠTÍ ANDĚLÉ...

8. srpna 2008 v 10:36 | Kira |  Anděle
,,ZEMŠTÍ ANDĚLÉ"
Za MELCHISEDECHEM, který stojí v čele materializačního paprsku a předává Boží impulzy dále zemským andělům a řadí se další a tím je KRYSTAL.
ENERGIE KRYSTALU. Energie zemského Krystalu je jasná, čirá, vyrovnávající, klidná, solidní, lze ji srovnat s diamantem nebo horským křišťálem. Integruje, pročisťuje a vytváří jiný vztah k času.
Použití v situacích :
1.) integrace nových, vyšších energetických vibrací do těla
2.) v dobách zvýšení zevních vibrací
3.) k pročištění starých vzorů a energetických struktur, též v buněčné paměti
4.) k očištění a ujasnění krystalických struktur v těle
5.) po pročišťujících a očistných technikách, zaplní uvolněný prostor jasným světlem
6.) při pocitu vnitřní rozervanosti a napětí
7.) jako podpora příjmu prány
8.) ve stresových situacích
9.) v procesu vstřebávání světla
10.) jako podpora optimálního držení těla
11.) k dosažení harmonie s krystaly a drahými kameny a k pochopení jejích vibrace, energie a poselství
12.) k ozdravění krystalů a drahých kamenů
Působí společně s energiemi : komplementárního Archanděla Jofiela
Úkoly pro člověka
Zemský anděl Krystal spojuje drahé kameny s duchovními bytostmi, pomáhá našemu tělu přizpůsobit se vyšším vibracím a úrovním vědomí. To se děje zejména tak, že se očišťuje krystalické struktury těla od balastu, bolestných zkušeností a vzpomínek, jež jsou uloženy v kostech, a svalech a buňkách. Proto jeho energie pomáhá při očistě a úpravě hospodaření těla, např. při rolfingu, kraniosakrální terapii či masáži. Krystal stabilizuje vnitřní struktury, vnáší do nich stabilní řád a činí je vnímavými pro vyšší vibrace a energii.
ENERGIE KRYSTALU
Působí obzvláště příznivě na kostru a krystalickou strukturu buněk. Tak se můžou vyšší vibrace stabilizovat, harmonicky vplynout do těla a celé tělo povznést na vyšší stabilní energetickou úroveň. Pak lze snáze přijímat životní energii, pránu a další podporující kosmickou energii. Vyčištěné krystalické struktury pak snáze souzní s vyššími vibracemi. Pokud nejsou krystalické struktury pročištěny, vzniká při přizpůsobení vyšším vibracím disonance. Díky této síle může individualita duše, tedy její zvláštní vyzařování, najít výraz v chování, v myšlení i tělesných projevech.
Přináší vnitřní klid a uvolněnost, vzniká zde jiné chápání času. Stejně tak jako vytváří Krystal strukturu, která pomalu roste a dlouho přetrvá, můžeme i my vnitřně uvolněni a v klidu, pozorovat co se děje. Krystalická mřížka je stabilní, trvalý řád, který nepotřebuje žádnou energii, aby se udržel. Z Krystalu se můžeme poučit, jak máme vytvářet trvalý řád v sobě i ve svém okolí. Dokážeme-li se spojit s Krystaly a pozorujeme-li jejich krásu, nebo jsme-li v dutém prostoru v jejich vnitřku, stojíme blízko Božího principu přírody. Ponoření do jejich tvarů nám pomáhá prožívat a pochopit význam Božího principu.
,,Nezapomeňte si koupit Krystal."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama