Jak vidět barvu aury 3...

8. srpna 2008 v 11:40 | Kira |  Aura
Jak vidět a READ AURA

Vidění Aura Toto cvičení je navržený k tomu, aby vidělo Aura poprvé a/nebo praxe vidění Auras. Výběr dobrých stavů je důležitý: nejen vy vidíte Aura lépe, ale také zisk důvěra o tom, co vy vidíte.

1. Umístěte osobu před velmi měkký osvětlený PLAIN WHITE pozadí. A barevné pozadí změní Aura barvy, tak vy potřebujete dodatečnou znalost o slučovacích barvách. Nějaké kombinace pozadí a Auriných barev mohou způsobit problémy nesprávného výkladu.
2. Vyberte si ONE SPOT dívat se na. Střed čela je velmi dobrý. Toto je umístění takzvaný Brow Chakra nebo Third Eye. V nějakých kulturách (Indie) oni dali značku na čelu. Taková značka v dávných časech mohla znamenat pozvání na dívat se a vidět Aura.
3. Dívejte se na tento bod pro 30 60 sekund nebo delších
4. Po 30 sekundách analyzují okolí s vaším periferním viděním, zatímco ještě dívá se na stejný bod. Pokračování koncentrace je nejdůležitější. Odolejte pokušení rozhlédnout se kolem. Měl bys vidět , že pozadí poblíž osoba je jasnější a má DIFFERENT barva než pozadí dále pryč. Toto je vaše vlastní vnímání Aura. Delší vy soustředíte, lepší vy uvidíte to. Pamatujte si, soustředění na jeden bod zvyšuje vaši citlivost střádáním efekt Aura chvění dosažení vašich očí.

Braní SNAPSHOT Aura.

Po soustředící se dost dlouhý, aby viděl auru, zavřete vaše oči. Pro sekundu nebo dva vy uvidíte Aura ONLY. Buďte připravení. Vy máte jen jednu sekundu nebo dvě dokud vaše fotosenzitivní buňky zastaví vibrování a poslání vizuálních pocitů na mozek. A jestli vy minete je, vy musíte začnete soustředící se znovu. Zkuste experimentovat jak rychlý nebo zpomalíte se měl bys zavřít vaše oči.

Pozorující aury dalších lidí

Nej je přímo dívat se na něčí obočí chakra (třetí oko nebo oko moudrosti, která je umístěná @1.5 cm nad nosem, mezi očima) a cíl k tomu, aby dosáhl duševního stavu podobného technice koncentrace popsané výše nejméně 30- 60 sekundy. Já jsem zkoušel také dívající se na hrdelní a srdeční chakras s podobnými výsledky. Ať tak nebo onak, jestli vy soustředíte se na něčí hruď to vypadá tak neobvyklý , že osoba týkající je obvykle velmi neklidná o tom. Kdy vy prověříte něčí obočí chakra vy můžete ve skutečnosti pokračovat konverzaci. Znovu, velmi měkké osvětlené pozadí, se žádnými stíny je nejlepší.
S praxí, nějaké rovnoměrně osvětlené pozadí (jako modrá obloha například) bude stačit.

Jak vidět váš vlastní Aura

Postávejte 1.5 m před dobrou velikostí se zrcadlí. Na začátku to je nejlepší jestli pozadí za vámi je prostý bílý a tam nejsou žádné stíny. Osvětlování by měl být velmi měkký a uniforma ne jasná. Řiďte se směrnicemi nahoře pro vidění Auras.

PRACTICE nejméně 10- 15 minuty každý den k tomu, aby zvýšil vaši citlivost a vyvinout Auric pohled. Pamatujte si, že praxe je požadovaná, aby vyvinout Auric pohled.

Zlatý pohled a paobrazy

Jeden z nejčastějších otázek během mých dílen je: "Tom, jsou mé oči hraní triků na mě ?" Odpověď je ne, vy právě jste učili se věnovat pozornost jakým vašim očím byly schopné. Světelná čidla v našich očích (červený Green a Blue) jsou snímač kmitů které jsou vysoce nelineární a oni má paměť. Následek paměti je že oni mohou oscilovat až několik sekund po vizuálním pobídnutí bylo přerušené.

Tato vzpomínka na vizuální pobídnutí je často povšimla si jak přetrvávající vjem. Přetrvávající vjemy mají přesně stejný tvar jak originální obrazy. Přetrvávající vjem objektu obklopeného jeho Aura je větší než originální obraz. Zvýšení takového přetrvávajícího vjemu je kvůli chvění Aura a ve skutečnosti představuje "snímek" Aura. To je proto základní pro zaostřit v jednom bodu při sledování Aura a odolá pokušení měnit bod ohniska, jinak obraz Aura může zamotat se s přetrvávajícím vjemem objektu.

Význam Aura a jeho barvy

Aura je odraz naší pravé povahy v nějakém daném momentu. V tomto bodě možná to je nezbytné vysvětlit co já budu myslet "pravou povahou" a proč nějaké úsilí je nezbytný "objevit" to.
Naše společnost se zdá bude zdůrazňovat symboly, stereotypy, zvyky, manýry, povrchní chování, předstírání, následující jiní a předložení svobodné vůle nějakým "vůdcům". Naše "vzdělání" zdá se být založený na názorech a očekávání lidí, kteří zkusí ovládat stádo. Naše pravá povaha je to, co je zanechaný kdy my poznáme a vyřadit všechny naše zvyky, stereotypy, manýry, a předstírání, povrchní chování a stane se při plném vědomí, opravdu přírodní a spontánní. Všimněte si, že někteří lidé jsou tak napojení na jejich manýry a zvyky že je to velmi tvrdý, jestli ne nemožný, objevit koho oni opravdu jsou. Jediný způsob jak dostat instantní náhled do jejich osobnosti se zdá být sledováním jejich Aura, protože Aura ukazuje jejich pravou povahu, za nějakým průčelím povrchního chování. Obecně, více barevný, čistírna a jasnější Aura, lepší a více duchovně pokročilý je osoba. Také, více uniforma energetické rozložení v Aura, zdravější a více balancoval osobu je. Distribuce energie v Aura zdá se, že bude mít potenciál silný lékařský diagnostický nástroj , ale obvykle vyžaduje používání komplexního vybavení. Rozsah tohoto článku je soustředit se na co my můžeme snadno vidět s našimi očima. Náš Aura obklopuje celé tělo, ale výklad barev dole souvisí Aura kolem hlavy jen. Význam barev kolem hlavy představené pod navrhovaný v literatuře byla potvrzený autorem. Kdy vy učíte se vidět Aura dobře, vy můžete ověřit to pro sebe, koncentrací na jistých myšlenkách při sledování váš Aura, nebo říkající lidi jaké jejich myšlenky jsou kdy vy vidíte jejich Auras. Obvykle, lidi mají jeden nebo dva dominující nad barvami (silné stránky) v jejich Aura. Tyto barvy (nebo jejich Auric páry) bude nejspíše jejich oblíbené barvy. Navíc k dominantním barvám, Aura odráží myšlenky, city a touhy, které jeví se jako "křiklavé", "mraky" nebo "plameny", obvykle dále pryč z hlavy. Například blesk pomeranče v Aura signalizuje trochu nebo touhu vykonávat pravomoc a kontrolu. Pomeranč jak dominantní barva je znamení síly a hlavní schopnost k tomu, aby ovládala lidi. Rychle výměna "blesků" signalizuje rychle výměnu myšlenek.

Význam čistých barev Aura (barvy duhy, jasné, jasné, jednobarevné barvy):

Purpurový: signalizuje duchovní myšlenky. Purpur je nikdy silný bod v Aura. To jeví se jen jako dočasné "mraky" a "plameny", ukazování opravdu duchovní myšlenky. Modrý: Vyvážená existence, udržující život, uklidnil systém nervu, přenášecí síly a energie. Lidi s modrým silným bodem v jejich Aura jsou uvolněný, balancoval a cítit připravený žít v jeskyni a přežít. Oni narodí se přeživší. Modrá myšlenka je myšlenka na povolí napětí systém nervózy k tomu, aby dosáhla rovnováhy mysli nebo myšlenka na přežívající. Ocelová modř může převyšovat jinou barvu v Aura, kdy osoba přijímá a/nebo přenášecí informaci v telepatické komunikaci. Například Michel Desmarquet, autor " Thiaoouba proroctví ", často žhne ocelovou modří během jeho přednášek, zvlášť když on odpovídá otázky z veřejnosti.
Tyrkys: signalizuje dynamickou kvalitu bytosti, vysoce dodala energii osobnosti, schopný projekce, majícího vlivu na dalších lidí. Lidi s tyrkysovým silným bodem v jejich Aura může dělat mnoho věcí současně a jsou dobří organizátoři. Oni cítí nudný kdy vynucený k tomu, aby soustředili se na jednu věc. Lidi milují šéfy s tyrkysový Auras, protože takoví šéfové vysvětlí jejich cíle a ovlivňovat jejich tým spíše než požadavek provádění jejich příkazů. Tyrkysová myšlenka je myšlenka na organizování a majícího vlivu na jiné.
Zelený: klidná, modifikující energie, přírodní hojivá schopnost. Veškeří přírodní léčitelé by měli to. Lidi se zeleným silným bodem v jejich Auras jsou přírodní léčitel. Silnější zelený Aura, lepší léčitel. Oni také milují zahradničení a obvykle mělo "zelenáč" - cokoli roste pro ně. Být v přítomnosti osoby se silný a zelený Aura je velmi pokojná a klidná zkušenost. Zelená myšlenka signalizuje klidný stav a hojení.
Žlutý: radost, svoboda, ne -- připojení, uvolňující nebo uvolnění vitálních sil . Lidé, kteří žhnou žlutí jsou plní vnitřní radosti, velmi velkorysí a ne napojení na cokoli. Žlutý světelný kruh kolem hlavy: vysoký duchovní vývoj. A podpis duchovního učitele. Nepřijměte duchovní učení z každé/ho kdo nemá takový žlutý světelný kruh. Budha a Kristus měl žluté světelné kruhy prodlužující k jejich zbraním. Dnes to je vzácný na Earth najít osobu se světelným kruhem větším než 1 palec. Žlutý světelný kruh jeví se následkem vysoce aktivního obočí chakra (které může být viděné žhnutí s fialkou mnoha lidmi v mých dílnách). Vysoce duchovní lidi stimulují obočí chakra spojitě po mnoho let, protože oni vždy mají intenzivní duchovní myšlenky v jejich míněních. Kdy toto chakra je pozorovaný kdy vysoce aktivní, žlutý (zlatý pár) světelného kruhu se jeví kolem toho, prostředí celá hlava. Žlutá myšlenka signalizuje moment radosti a spokojenosti.
Pomeranč: povznášející a pohlcování. Podnětný. A znamení síly. Schopnost a/nebo touha k tomu, aby ovládala lidi. Kdy pomeranč se stojí silnou stránkou, to obvykle přispěje k žlutému světelnému kruhu, pak který se stává zlatem, ukazováním nejen duchovní učitel, ale silný duchovní učitel, někdo schopný demonstrování jeho/jejích jedinečných schopností. Oranžová myšlenka je myšlenka na cvičící sílu nebo touha k tomu, aby ovládala lidi.
Červený: materialistické myšlenky, myšlenky o fyzickém tělu. Převážně červený Aura signalizuje materialisticky orientovanou osobu.
Růžový (=purpurový+červený): milovat (v duchovním smyslu). Pro získat čistý růžový, vy potřebujete míchat purpurovou ( nejvyšší četnost, kterou my povšimneme si) s červenou ( nejnižší četností). Růžový Aura signalizuje , že osoba dosáhla perfektní rovnováhu mezi duchovním uvědoměním a materiální existencí. Nejpokročilejší lidi nemají nejen žlutý světelný kruh kolem hlavy ( stálý silný bod v Aura) ale také velký růžový Aura prodlužující dále pryč. Růžová barva v Aura je docela vzácný na Earth a jeví se jen jako dočasnou myšlenku, nikdy jak silný bod v Aura. Význam Dirty barvy: (barvy objevující se temnější než pozadí víc jako kouř než žhne)
Hnědý: rušící, rozptylující, materialistické, negující duchovno. Gray: tmavé myšlenky, deprimující myšlenky, nejasné záměry, přítomnost temné strany osobnosti. Sirný (barva hořčice): bolest nebo nedostatek klidu, hněvu
Bílý: vážné onemocnění, umělé pobídnutí (drogy). Proč dělá bílá barva v Aura signalizuje problémy? Bílá barva je jako hluk, spíše než sada harmonických tónů (jednobarevné barvy). Je nemožné "ladit" hluk k orchestru hraní harmonické hudby, z toho důvodu bílý Aura signalizuje nedostatek harmonie v těle a mysli. Příroda, kterou my jsme součástí, je harmonický. Tato harmonie vstupuje diskrétní chvění "tóny" nebo harmonické kmity, částečně popisovaný moderní kvantovou fyzikou. Několik hodin před smrtí, Aura stává se bílý, a velmi zvyšuje v síle. Pro tento důvod ve většině kultur "smrt" je zobrazený ve WHITE (ne černý), protože v minulosti, lidi mohli ve skutečnosti vidět bílý Aura před smrtí. Zdá se ten náš předkové věděl moc víc než my jsme připravení k tomu, aby připouštěli.

Zesilující váš Aura chvění a bioenergie

Věci které mohou velmi zesílit vaši auru jsou:

1. Rozjímání (čištění vaší mysli z nějakých myšlenek)
2. cvičení koncentrace s křížem
3. Odpovídající vaší aury se životním prostředím

Přeloženo pomocí programu Translator z anglické stránky.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byli jste tu?

Ano 81% (17)
Ne :oD 19% (4)

Komentáře

1 Lúmenn Lúmenn | Web | 7. prosince 2008 v 19:58 | Reagovat

já "vilepším" design, ty zase vylepši angličtinu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama