Jak vidět barvu aury...

8. srpna 2008 v 11:39 | Kira |  Aura
ak vidět a READ AURA:

Odpovídající vaší aury s prostředím Kdy my rovnáme se vibračním četnostem (spektra) toho, co my nosíme s těmito jsme vydávali přirozeně naším tělem a mysl zdá se nám, že vytvořit podmínky k tomu, aby zažily stav harmonie která je docela jedinečná. Účinek může být ve srovnání s "ladění" hudebního nástroje. Bez ladění, všechno vy můžete udělat s nástrojem je hluk, spíše než harmonická hudba. V podstatě tam jsou 3 techniky pro porovnání vás Aura s okolími:

1. Odpovídající vaší silné stránky. Kdy my zjistíme co jsme "silní stránka" (dominantní barvy) v náš vlastní Aura my můžeme se pokusit o rovnat se našim okolím nebo šaty s náš Aura. Znovu- zdobení náš domov pro dosáhnout lepšího utkání bude mít za následek pozitivní pobídnutí naší psychiky a bude pomáhat podporovat naši zdravou bytost v mnoha hlediskách. Podle co Nature udělá aby stimuloval nás, měli bychom užívat zlaté barevné páry míření pro takové utkání. Například jestli váš Aura převážně se zelená, měl bys užívat zelený stejně jako světlý růžový ve vašich ozdobách nebo oděvy.
2. Rovnejte se našim okolím k četnostem myšlenek. Četnosti myšlenek byly popsané v Section jednání s významem barev v Aura. Například, jestli vy přemýšlíte o povolit napětí vaše mysl ( modrá myšlenka) modrá okolí zesílí vaši myšlenku. Všimněte si, že když vy přijdete mimo dům ráno a obloha je dokonale modrý - vy cítíte uvolněný předtím než vy máte čas přemýšlet o něco jiného. Toto je protože nějaká myšlenka směrem do povolí napětí mysl je nápomocná modrým chvěním oblohy. Když obloha je šedý, vy máte deprimující myšlenky předtím než vy všimnete si toho. Všimněte si, že móda džíny je velmi populární, protože to napomáhá nám v dosažení uvolněné mysli. Zkoušející podporovat hnědé džíny mohou prokázat docela zbytečné.
3. Rovnejte se rozložení četnostem podél těla. Toto zdá se být Ultimate Naturalem pobídnutí, ale vyžaduje speciálně navržené šaty takové jak Chakra košile . Výsledky se zdají byly celkem podobný akci akupunktury, ale namísto jehličí sada 16 klíčových barev je užívané. Nějaký velkolepá zlepšení v lidové bioenergii pole (aura) byla pozorovaná za několik minut dávání toho na.
V každém případě, použití čistý, blízko jednobarevné (duhy) barvy zdá se základní. Mohou být subtilní a delikátní, ale měli by obsahovat zřetelně čistou "duhu" harmonické kmity chvění.

Levá strana: Zlepšení lidský bioenergii pole po několika minutách bioresonant barva pobídnutí.Složená rekonstrukce lidské bioenergie pole používání metoda Korotkov .

Potlačující Aura

Věci které zdá se, že budou redukovat, zahalit nebo zkřivit vaši bioenergii (aura) jsou:

• FEAR, stres, úzkost, nenávist, závist, žárlivost nebo nějaká jiná záporná myšlenka nebo pocit
• Fyzická krize ve vašem tělu - onemocnění, umělé pobídnutí (drogy) atd. Tyto může ukázat dočasné zvýšení aury velikost - tento účinek je podobný k tomu účelu vašeho těla pěstování teploty během choroby. Vy potřebujete učit se READ Aura diagnostikovat takovou krizi. Nejspíše takový zvětšený Aura bude bílý.
• Šaty a životní prostředí rachocení s váš Aura. Otupe se barevné šaty absorbujte vaši bioenergii spíše než harmonicky zvýšení to. To je zajímavý pro všímat si, že muži na Earth zemře moc dříve než ženy, bez ohledu na jejich kulturní a etnické pozadí, dieta atd Podle mého mínění to souvisí se skutečností, že muži oblečou do černých nebo šedých barev pro většiny jejich životů a zřídka užívat barvy. Ženy užívají mnohem víc barev v jejich šatech a měnit je často. Zajímavé je, že četní mužští ptáci v Nature jsou moc jasnější barevný než ženy. A THEY žijí déle. Příroda vždy dává nám narážku. Všechno my potřebujeme udělat je sledujeme to a přijme myšlenky z toho. Okamžitý efekt nesoucí šedý, černý nebo hnědý šaty zdá se že to oni dělají vás jste unavovali rychlejší. Všiml jste si těch mladých lidí dnes dívat se MUCH OLDER než měli by?

Není to logický že bychom měli se vyhnout všem výše uvedeného podle možností ? "kultivace" nějaká výše uvedeného pro prodloužen čas může mít stálý účinek na vaši psychiku a váš Aura.


Hvězdné těleso

Často, hvězdné těleso se mýlí pro auru. Hvězdné těleso je THE nejdůležitější , věčná část nás, protože náš vědomě je vložený do toho. Chvění aury zastaví kdy naše fyzické tělo umírám. Hvězdné těleso je věčný: jeho životnost je asi 10e22 léta, které blíží se celý život Universe (to je docela chvíle). Hvězdné těleso je elektronická masa obsahující asi 4e21 (4,000,000,000,000,000,000,000) elektrony.

Naši fyzici jsou ještě objevit , ty elektrony v našem hvězdném tělesu mají hroznou kapacitu paměti, a oni ve skutečnosti obsahují informaci a inteligence která ovládá veškeré funkce naší mysli a těla, včetně veškerý hojivých procesů. Toto hvězdné těleso je ve skutečnosti ryzí "nás". Používání počítačové hantýrky, naše fyzické tělo je hardware, vybavený senzory, vysílači, přijímači a akčními členy, a elektronické hvězdné těleso obsahuje software, paměť, ukládání dat do paměti stejně jako vědomě a volná vůle operátora, rozhodnutí co dělat. Není vyloučeno, že naše fyzická těla jsou nedokonalá, nebo onemocní, jednoduše protože my jsme ještě ne- nevyvinuli náš vědomě budovat a ovládat není žádný lépe. Konečný cíl je aby mohl vědomě ovládat aktivitu každé buňky v našem tělu a zvláště regenerovat (omladit) jim podle přání. Jestli my můžeme vykonat toto, my budeme navždy mladý a to bude až nás kdy a jak my chceme měnit naše fyzická těla. Také my budeme mít kompletní svobodu být jeden nebo druhý ve fyzickém tělu (potřebný jak nástroj jestli chcete pomoct druzí) nebo připojí se k Source vědomě, pobytu ve vašem hvězdném tělesu. Představte si radost a veselá zábava, kterou my můžeme mít pak. Toto není sen. Toto je realita .

Tam je jen 2 věci, které mohou poškodit informaci uloženou v našem hvězdném tělesu a zranit nás pro mnoho celých život k tomu, aby přišly: drogy a hlasitý hluk .

Experimentovat vidět vaše vlastní hvězdné těleso :

Udělejte oba váš únik o vlásek ukazováčků navzájem, raději ve fontu tmavého, matového pozadí. Černé pozadí je OK. Dívejte se mezi prsty a kolem nich a poznámka, že pozadí blízko u vašich prstů je jasnější. A modravý transparentní a mírně svítící žár zodpovědný za toto ve skutečnosti je součástí vašeho hvězdného elektronického těla. spojem vaše ruce vy zavřete elektronický obvod , dělání hvězdného tělesa víc viditelného. Tvar vašeho elektronického hvězdného tělesa následuje těsně vaše fyzické tělo. Někteří lidé mají jejich hvězdné těleso docela silný a jasný, prodlužující 10 mm nebo více za jejich fyzickým tělem. Typicky, 2- 4 mm je považovaný za průměr pro zdravou osobu na Earth.

Přeloženo z anglické stránky pomocí programu Translator.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byli jste tu?

Ano 81% (17)
Ne :oD 19% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama