evokace démonů-Ochrana před Démonem

7. srpna 2008 v 11:23 | Kira |  Nekromancie

Evokace démonů-Ochrana před Démonem.

Evokace je jeden z nejoblíbenějších magických rituálů.Nepleťte si to s invokací.Invokace je zavolání na požádání, bez donucovacích prostředků.Tedy pravý opak evokace.Tím pádem jste si už všichni domysleli, že evokace je zavolání vámi předem zvoleného démona. Zdůrazňuji předem vybraného.Opravdu se snažte vyhnout situaci, kdy byste chtěli volat jen tak někoho naslepo.Nikdy nevíte, kdo se chytí.A pro vás by to taky mohlo pak znamenat pár měsíců v nemocnici a nebo v Bohnice…Jo, a taky možná pakt, ale o tom si řekneme v magických průserech.Ne zrovna příjemným způsobem.A taky se nemusíte řídit citacemi, co někde najdete.Je dobré si jí vytvořit sám a nejlépe vlastním jazykem.
Evokace a i Invokace má spoustu bodů a její příprava není nic lehkého.Přemýšlel jsem jestli napsat celý postup.A jak jsem v úvodu, bude uvedl už tady jen začátek.
Jako první je dobré si opětně vybrat dobré a klidné místo.Rozhodně to asi nebude váš pokoj.Zajděte třeba někam do přírody.
Za další, vytvořit ochranu, která je schopná vás uchránit před případným útokem ze strany démona.Takže ochranný kruh, kužel síly.
Kruh si opětně vytvořte podle sebe.Můžete vycházet z nějakého modelu, který si pak doděláte podle sebe.Je nespočetně možností jak svůj kruh vylepšit.Můžete třeba použít svatá jména, atd.
Kužel síly.Pokud tuto operaci provádíte ve více lidech, nejdříve se musíte napojit jeden na druhého a pak na toho, který evokaci vede.Tím pádem když se napojíte na sebe, vytvoříte nejprve energetický kruh.A tím, že budete ještě posílat energii tomu, co to vede, vznikne kužel.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama