Čas Andělských myšlenek...

8. srpna 2008 v 10:27 | Kira |  Anděle
,,Kdybychom chtěli jedním slovem charakterizovat Anděla, zvolili bychom si slovo služba. I my se můžeme stát anděly pro druhé lidi, když jim podáme pomocnou ruku. Podle Andělů přichází čas spolupráce mezi říši Andělů a světem lidí. Jde o to, aby se lidé přesvědčili, že se mohou stát Anděly na Zemi. V předvánoční době je ten pravý čas na Andělské myšlenky."
,,Andělé, se nám lidem, neukazují na požádání. Můžeme se však k nim obrátit a požádat o pomoc, vedení, inspiraci. Naši Andělé strážní nás znají lépe než naši rodiče či partneři. S radostí se starají o naše dobro a fyzické zdraví. Starají se o život a smrt každé buňky a milují nás, neboť to jsou bytosti pochazející od Boha, a Bůh - to je láska."
,,Hluboký osobní kontakt s Andělem je možný pouze tehdy, když si uvědomíte kontakt s duchovnem. Můžeme milovat posla, ale nikdy nesmíme zapomenout, kdo ho poslal. Pokud chceme prohloubit svůj kontakt s Andělem, postupujeme následovně :
,,UDĚLEJTE COKOLIV PRO DRUHÉHO, NĚKOMU POSLUŽTE, VYKONEJTE NĚCO DOBRÉHO PRO BLÍZKOU OSOBU, ANIŽ BY JSTE ČEKALI, ŽE VÁM TO OPLATÍ."
,,Někdy se stává, že všechno neběží tak, jak si přejeme. Tak je to i s osudem. Musíme doufat, že všechno, co nás potká, je pro naše vyšší dobro."
,,Často se o tom můžeme přesvědčit až po delší době..."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama