Anděll v hlubokem vesmiru

6. srpna 2008 v 22:04 | Kira |  Anděle
,,Vesmír je plný překvapení, ale to, co v létě roku 1984 oznámila posádka sovětské vesmírné lodi Saljut 7, bylo mimořádné i podle kosmických měřítek. Na 155 den letu ohlásil velitel Oleg Atkov a kosmonauti Vladimír Lovjov a Leonid Kizim, že vesmírnou stanici zalilo oslnivé oranžové světlo, které je na okamžik úplně oslepilo. Zmocnila se jich obava, zda na palubě nedošlo k požáru nebo explozi.. Když se jim zrak vrátil, vyhlédli průzory ven a informovali pozemní středisko letového řízení, že tam vidí jakési tváře."
,,Venku nad kosmickou lodí se pohupovalo sedm ,,Andělů". Jejich obličeje a těla vypadaly jako lidské, ale měli křídla.. Andělé asi po dobu deseti minut udržovali stejnou rychlost a pohyb jako kosmická stanice a pak náhle zmizeli."
,,Během 167 dne letu se ke kosmonautům přidali jejich tři kolegové z kosmické lodi Sojuz T-12 Světlana Savickaja, Igor Volk a Vladimír Džanibekov. A kosmickou stanici opět zalilo jasné oranžové světlo. Znovu se vynořilo sedm Andělů - každý z nich byl podle svědků velký jako dopravní letadlo. Všech šest kosmonautů ohlásilo, že spatřili ,,usmívající se - Anděly."
,,Spisovatel Martin Caidin zabývající se letectvím říká, že od roku 1984, kdy k události došlo, se při letech objevilo již více podobných úkazů."ˇ
,,Nemusíme být kosmonauty na to, abychom sledovali vesmír z povrchu Země - sami si zodpovězte otázku - kdy jste se naposledy podívali na hvězdy - vždy pro lidi mnoho znamenaly a stále znamenají - nezapomeňte !

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama