Andělé ku pomoci...

7. srpna 2008 v 9:23 | Kira |  Anděle
,,Andělé jsou energetické bytosti světla a lásky, které jsou připraveny…"
,,Andělé jsou energetické bytosti světla a lásky, které jsou připraveny nám na požádání velmi účinně pomáhat v běžném denním životě - při zkouškách ve škole, lepším zapamatování si učiva, při vytváření shod náhod vedoucích k životně důležitým setkáním nebo k ochraně před neštěstím, při komunikaci, navazování kontaktů s blízkými zemřelými, při léčení, relaxaci i ochraně před všemi negativními vlivy."
,,Od té doby, co jsem tento neviditelný svět přijala a uvěřila, že andělé skutečně existují, změnil se dost výrazně můj život. Cítím jejich energii na každém kroku, pomáhají mi úplně ve všem. Andělé jsou velice láskyplné a hravé bytosti, které jsou rády, když se to lidé o nich dozví. Mnoho lidí na ně nevěří a raději si všechno udělají sami. Někteří je zase nechtějí zatěžovat svými starostmi, a proto se na ně raději neobracejí. Jsou to však bytosti stejně reálné jako lidé, jen mají pouze energetická těla a pomáhají nám velmi rádi."
,,Jejich možnosti jsou velmi rozsáhlé pokud pomáhají člověku, který s nimi má vytvořeno energetické spojení. Toto spojení je možné vytvořit různým způsobem. Pomocí modliteb nebo obrázků vyzařujících andělskou energii můžeme navázat velmi účinné spojení, které se projeví většinou v pozitivních shodách náhod."
Velmi účinnou modlitbou, která oslovuje anděly života jsou následující slova :
,,Ať jsem šťastný,
ať jsem moudrý,
je mi dobře na světě.
Na co sáhnu se mi daří,
ať mi láska rozkvete."
,,Ať mám zdraví,
ať mám sílu,
věčné mládí v radosti.
Přátele mám kolem sebe,
ať je to tak,
já to chci."
,,Poděkování s Vašim plným jménem."
,,Působí jako velmi silná mantra spojená s pozitivními afirmacemi. Je možné si ji odříkávat nebo zpívat co nejupřímněji v duchu nebo nahlas. Její slova naplňují životní energií celé tělo a andělé vedou člověka ke změnám v životě, které mu umožní být vším, co vyjadřují slova této modlitby. Tato slova přivádí člověka na cestu poznání lásky, zdraví, pěkných vztahů, pocitů materiální hojnosti i radosti v životě."
,,Zpívejte si ji co nejčastěji a brzy začnete pozorovat velké změny v životě. Nemusíte mi to věřit. Nejlepší je vlastní zkušenost. Udělejte to a uvidíte. "

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama