Srpen 2008

Jak vidět barvu aury 3...

8. srpna 2008 v 11:40 | Kira |  Aura
Jak vidět a READ AURA

Vidění Aura Toto cvičení je navržený k tomu, aby vidělo Aura poprvé a/nebo praxe vidění Auras. Výběr dobrých stavů je důležitý: nejen vy vidíte Aura lépe, ale také zisk důvěra o tom, co vy vidíte.

1. Umístěte osobu před velmi měkký osvětlený PLAIN WHITE pozadí. A barevné pozadí změní Aura barvy, tak vy potřebujete dodatečnou znalost o slučovacích barvách. Nějaké kombinace pozadí a Auriných barev mohou způsobit problémy nesprávného výkladu.
2. Vyberte si ONE SPOT dívat se na. Střed čela je velmi dobrý. Toto je umístění takzvaný Brow Chakra nebo Third Eye. V nějakých kulturách (Indie) oni dali značku na čelu. Taková značka v dávných časech mohla znamenat pozvání na dívat se a vidět Aura.
3. Dívejte se na tento bod pro 30 60 sekund nebo delších
4. Po 30 sekundách analyzují okolí s vaším periferním viděním, zatímco ještě dívá se na stejný bod. Pokračování koncentrace je nejdůležitější. Odolejte pokušení rozhlédnout se kolem. Měl bys vidět , že pozadí poblíž osoba je jasnější a má DIFFERENT barva než pozadí dále pryč. Toto je vaše vlastní vnímání Aura. Delší vy soustředíte, lepší vy uvidíte to. Pamatujte si, soustředění na jeden bod zvyšuje vaši citlivost střádáním efekt Aura chvění dosažení vašich očí.

Braní SNAPSHOT Aura.

Po soustředící se dost dlouhý, aby viděl auru, zavřete vaše oči. Pro sekundu nebo dva vy uvidíte Aura ONLY. Buďte připravení. Vy máte jen jednu sekundu nebo dvě dokud vaše fotosenzitivní buňky zastaví vibrování a poslání vizuálních pocitů na mozek. A jestli vy minete je, vy musíte začnete soustředící se znovu. Zkuste experimentovat jak rychlý nebo zpomalíte se měl bys zavřít vaše oči.

Pozorující aury dalších lidí

Nej je přímo dívat se na něčí obočí chakra (třetí oko nebo oko moudrosti, která je umístěná @1.5 cm nad nosem, mezi očima) a cíl k tomu, aby dosáhl duševního stavu podobného technice koncentrace popsané výše nejméně 30- 60 sekundy. Já jsem zkoušel také dívající se na hrdelní a srdeční chakras s podobnými výsledky. Ať tak nebo onak, jestli vy soustředíte se na něčí hruď to vypadá tak neobvyklý , že osoba týkající je obvykle velmi neklidná o tom. Kdy vy prověříte něčí obočí chakra vy můžete ve skutečnosti pokračovat konverzaci. Znovu, velmi měkké osvětlené pozadí, se žádnými stíny je nejlepší.
S praxí, nějaké rovnoměrně osvětlené pozadí (jako modrá obloha například) bude stačit.

Jak vidět váš vlastní Aura

Postávejte 1.5 m před dobrou velikostí se zrcadlí. Na začátku to je nejlepší jestli pozadí za vámi je prostý bílý a tam nejsou žádné stíny. Osvětlování by měl být velmi měkký a uniforma ne jasná. Řiďte se směrnicemi nahoře pro vidění Auras.

PRACTICE nejméně 10- 15 minuty každý den k tomu, aby zvýšil vaši citlivost a vyvinout Auric pohled. Pamatujte si, že praxe je požadovaná, aby vyvinout Auric pohled.

Zlatý pohled a paobrazy

Jeden z nejčastějších otázek během mých dílen je: "Tom, jsou mé oči hraní triků na mě ?" Odpověď je ne, vy právě jste učili se věnovat pozornost jakým vašim očím byly schopné. Světelná čidla v našich očích (červený Green a Blue) jsou snímač kmitů které jsou vysoce nelineární a oni má paměť. Následek paměti je že oni mohou oscilovat až několik sekund po vizuálním pobídnutí bylo přerušené.

Tato vzpomínka na vizuální pobídnutí je často povšimla si jak přetrvávající vjem. Přetrvávající vjemy mají přesně stejný tvar jak originální obrazy. Přetrvávající vjem objektu obklopeného jeho Aura je větší než originální obraz. Zvýšení takového přetrvávajícího vjemu je kvůli chvění Aura a ve skutečnosti představuje "snímek" Aura. To je proto základní pro zaostřit v jednom bodu při sledování Aura a odolá pokušení měnit bod ohniska, jinak obraz Aura může zamotat se s přetrvávajícím vjemem objektu.

Význam Aura a jeho barvy

Aura je odraz naší pravé povahy v nějakém daném momentu. V tomto bodě možná to je nezbytné vysvětlit co já budu myslet "pravou povahou" a proč nějaké úsilí je nezbytný "objevit" to.
Naše společnost se zdá bude zdůrazňovat symboly, stereotypy, zvyky, manýry, povrchní chování, předstírání, následující jiní a předložení svobodné vůle nějakým "vůdcům". Naše "vzdělání" zdá se být založený na názorech a očekávání lidí, kteří zkusí ovládat stádo. Naše pravá povaha je to, co je zanechaný kdy my poznáme a vyřadit všechny naše zvyky, stereotypy, manýry, a předstírání, povrchní chování a stane se při plném vědomí, opravdu přírodní a spontánní. Všimněte si, že někteří lidé jsou tak napojení na jejich manýry a zvyky že je to velmi tvrdý, jestli ne nemožný, objevit koho oni opravdu jsou. Jediný způsob jak dostat instantní náhled do jejich osobnosti se zdá být sledováním jejich Aura, protože Aura ukazuje jejich pravou povahu, za nějakým průčelím povrchního chování. Obecně, více barevný, čistírna a jasnější Aura, lepší a více duchovně pokročilý je osoba. Také, více uniforma energetické rozložení v Aura, zdravější a více balancoval osobu je. Distribuce energie v Aura zdá se, že bude mít potenciál silný lékařský diagnostický nástroj , ale obvykle vyžaduje používání komplexního vybavení. Rozsah tohoto článku je soustředit se na co my můžeme snadno vidět s našimi očima. Náš Aura obklopuje celé tělo, ale výklad barev dole souvisí Aura kolem hlavy jen. Význam barev kolem hlavy představené pod navrhovaný v literatuře byla potvrzený autorem. Kdy vy učíte se vidět Aura dobře, vy můžete ověřit to pro sebe, koncentrací na jistých myšlenkách při sledování váš Aura, nebo říkající lidi jaké jejich myšlenky jsou kdy vy vidíte jejich Auras. Obvykle, lidi mají jeden nebo dva dominující nad barvami (silné stránky) v jejich Aura. Tyto barvy (nebo jejich Auric páry) bude nejspíše jejich oblíbené barvy. Navíc k dominantním barvám, Aura odráží myšlenky, city a touhy, které jeví se jako "křiklavé", "mraky" nebo "plameny", obvykle dále pryč z hlavy. Například blesk pomeranče v Aura signalizuje trochu nebo touhu vykonávat pravomoc a kontrolu. Pomeranč jak dominantní barva je znamení síly a hlavní schopnost k tomu, aby ovládala lidi. Rychle výměna "blesků" signalizuje rychle výměnu myšlenek.

Význam čistých barev Aura (barvy duhy, jasné, jasné, jednobarevné barvy):

Purpurový: signalizuje duchovní myšlenky. Purpur je nikdy silný bod v Aura. To jeví se jen jako dočasné "mraky" a "plameny", ukazování opravdu duchovní myšlenky. Modrý: Vyvážená existence, udržující život, uklidnil systém nervu, přenášecí síly a energie. Lidi s modrým silným bodem v jejich Aura jsou uvolněný, balancoval a cítit připravený žít v jeskyni a přežít. Oni narodí se přeživší. Modrá myšlenka je myšlenka na povolí napětí systém nervózy k tomu, aby dosáhla rovnováhy mysli nebo myšlenka na přežívající. Ocelová modř může převyšovat jinou barvu v Aura, kdy osoba přijímá a/nebo přenášecí informaci v telepatické komunikaci. Například Michel Desmarquet, autor " Thiaoouba proroctví ", často žhne ocelovou modří během jeho přednášek, zvlášť když on odpovídá otázky z veřejnosti.
Tyrkys: signalizuje dynamickou kvalitu bytosti, vysoce dodala energii osobnosti, schopný projekce, majícího vlivu na dalších lidí. Lidi s tyrkysovým silným bodem v jejich Aura může dělat mnoho věcí současně a jsou dobří organizátoři. Oni cítí nudný kdy vynucený k tomu, aby soustředili se na jednu věc. Lidi milují šéfy s tyrkysový Auras, protože takoví šéfové vysvětlí jejich cíle a ovlivňovat jejich tým spíše než požadavek provádění jejich příkazů. Tyrkysová myšlenka je myšlenka na organizování a majícího vlivu na jiné.
Zelený: klidná, modifikující energie, přírodní hojivá schopnost. Veškeří přírodní léčitelé by měli to. Lidi se zeleným silným bodem v jejich Auras jsou přírodní léčitel. Silnější zelený Aura, lepší léčitel. Oni také milují zahradničení a obvykle mělo "zelenáč" - cokoli roste pro ně. Být v přítomnosti osoby se silný a zelený Aura je velmi pokojná a klidná zkušenost. Zelená myšlenka signalizuje klidný stav a hojení.
Žlutý: radost, svoboda, ne -- připojení, uvolňující nebo uvolnění vitálních sil . Lidé, kteří žhnou žlutí jsou plní vnitřní radosti, velmi velkorysí a ne napojení na cokoli. Žlutý světelný kruh kolem hlavy: vysoký duchovní vývoj. A podpis duchovního učitele. Nepřijměte duchovní učení z každé/ho kdo nemá takový žlutý světelný kruh. Budha a Kristus měl žluté světelné kruhy prodlužující k jejich zbraním. Dnes to je vzácný na Earth najít osobu se světelným kruhem větším než 1 palec. Žlutý světelný kruh jeví se následkem vysoce aktivního obočí chakra (které může být viděné žhnutí s fialkou mnoha lidmi v mých dílnách). Vysoce duchovní lidi stimulují obočí chakra spojitě po mnoho let, protože oni vždy mají intenzivní duchovní myšlenky v jejich míněních. Kdy toto chakra je pozorovaný kdy vysoce aktivní, žlutý (zlatý pár) světelného kruhu se jeví kolem toho, prostředí celá hlava. Žlutá myšlenka signalizuje moment radosti a spokojenosti.
Pomeranč: povznášející a pohlcování. Podnětný. A znamení síly. Schopnost a/nebo touha k tomu, aby ovládala lidi. Kdy pomeranč se stojí silnou stránkou, to obvykle přispěje k žlutému světelnému kruhu, pak který se stává zlatem, ukazováním nejen duchovní učitel, ale silný duchovní učitel, někdo schopný demonstrování jeho/jejích jedinečných schopností. Oranžová myšlenka je myšlenka na cvičící sílu nebo touha k tomu, aby ovládala lidi.
Červený: materialistické myšlenky, myšlenky o fyzickém tělu. Převážně červený Aura signalizuje materialisticky orientovanou osobu.
Růžový (=purpurový+červený): milovat (v duchovním smyslu). Pro získat čistý růžový, vy potřebujete míchat purpurovou ( nejvyšší četnost, kterou my povšimneme si) s červenou ( nejnižší četností). Růžový Aura signalizuje , že osoba dosáhla perfektní rovnováhu mezi duchovním uvědoměním a materiální existencí. Nejpokročilejší lidi nemají nejen žlutý světelný kruh kolem hlavy ( stálý silný bod v Aura) ale také velký růžový Aura prodlužující dále pryč. Růžová barva v Aura je docela vzácný na Earth a jeví se jen jako dočasnou myšlenku, nikdy jak silný bod v Aura. Význam Dirty barvy: (barvy objevující se temnější než pozadí víc jako kouř než žhne)
Hnědý: rušící, rozptylující, materialistické, negující duchovno. Gray: tmavé myšlenky, deprimující myšlenky, nejasné záměry, přítomnost temné strany osobnosti. Sirný (barva hořčice): bolest nebo nedostatek klidu, hněvu
Bílý: vážné onemocnění, umělé pobídnutí (drogy). Proč dělá bílá barva v Aura signalizuje problémy? Bílá barva je jako hluk, spíše než sada harmonických tónů (jednobarevné barvy). Je nemožné "ladit" hluk k orchestru hraní harmonické hudby, z toho důvodu bílý Aura signalizuje nedostatek harmonie v těle a mysli. Příroda, kterou my jsme součástí, je harmonický. Tato harmonie vstupuje diskrétní chvění "tóny" nebo harmonické kmity, částečně popisovaný moderní kvantovou fyzikou. Několik hodin před smrtí, Aura stává se bílý, a velmi zvyšuje v síle. Pro tento důvod ve většině kultur "smrt" je zobrazený ve WHITE (ne černý), protože v minulosti, lidi mohli ve skutečnosti vidět bílý Aura před smrtí. Zdá se ten náš předkové věděl moc víc než my jsme připravení k tomu, aby připouštěli.

Zesilující váš Aura chvění a bioenergie

Věci které mohou velmi zesílit vaši auru jsou:

1. Rozjímání (čištění vaší mysli z nějakých myšlenek)
2. cvičení koncentrace s křížem
3. Odpovídající vaší aury se životním prostředím

Přeloženo pomocí programu Translator z anglické stránky.


Jak vidět barvu aury...

8. srpna 2008 v 11:39 | Kira |  Aura
ak vidět a READ AURA:

Odpovídající vaší aury s prostředím Kdy my rovnáme se vibračním četnostem (spektra) toho, co my nosíme s těmito jsme vydávali přirozeně naším tělem a mysl zdá se nám, že vytvořit podmínky k tomu, aby zažily stav harmonie která je docela jedinečná. Účinek může být ve srovnání s "ladění" hudebního nástroje. Bez ladění, všechno vy můžete udělat s nástrojem je hluk, spíše než harmonická hudba. V podstatě tam jsou 3 techniky pro porovnání vás Aura s okolími:

1. Odpovídající vaší silné stránky. Kdy my zjistíme co jsme "silní stránka" (dominantní barvy) v náš vlastní Aura my můžeme se pokusit o rovnat se našim okolím nebo šaty s náš Aura. Znovu- zdobení náš domov pro dosáhnout lepšího utkání bude mít za následek pozitivní pobídnutí naší psychiky a bude pomáhat podporovat naši zdravou bytost v mnoha hlediskách. Podle co Nature udělá aby stimuloval nás, měli bychom užívat zlaté barevné páry míření pro takové utkání. Například jestli váš Aura převážně se zelená, měl bys užívat zelený stejně jako světlý růžový ve vašich ozdobách nebo oděvy.
2. Rovnejte se našim okolím k četnostem myšlenek. Četnosti myšlenek byly popsané v Section jednání s významem barev v Aura. Například, jestli vy přemýšlíte o povolit napětí vaše mysl ( modrá myšlenka) modrá okolí zesílí vaši myšlenku. Všimněte si, že když vy přijdete mimo dům ráno a obloha je dokonale modrý - vy cítíte uvolněný předtím než vy máte čas přemýšlet o něco jiného. Toto je protože nějaká myšlenka směrem do povolí napětí mysl je nápomocná modrým chvěním oblohy. Když obloha je šedý, vy máte deprimující myšlenky předtím než vy všimnete si toho. Všimněte si, že móda džíny je velmi populární, protože to napomáhá nám v dosažení uvolněné mysli. Zkoušející podporovat hnědé džíny mohou prokázat docela zbytečné.
3. Rovnejte se rozložení četnostem podél těla. Toto zdá se být Ultimate Naturalem pobídnutí, ale vyžaduje speciálně navržené šaty takové jak Chakra košile . Výsledky se zdají byly celkem podobný akci akupunktury, ale namísto jehličí sada 16 klíčových barev je užívané. Nějaký velkolepá zlepšení v lidové bioenergii pole (aura) byla pozorovaná za několik minut dávání toho na.
V každém případě, použití čistý, blízko jednobarevné (duhy) barvy zdá se základní. Mohou být subtilní a delikátní, ale měli by obsahovat zřetelně čistou "duhu" harmonické kmity chvění.

Levá strana: Zlepšení lidský bioenergii pole po několika minutách bioresonant barva pobídnutí.Složená rekonstrukce lidské bioenergie pole používání metoda Korotkov .

Potlačující Aura

Věci které zdá se, že budou redukovat, zahalit nebo zkřivit vaši bioenergii (aura) jsou:

• FEAR, stres, úzkost, nenávist, závist, žárlivost nebo nějaká jiná záporná myšlenka nebo pocit
• Fyzická krize ve vašem tělu - onemocnění, umělé pobídnutí (drogy) atd. Tyto může ukázat dočasné zvýšení aury velikost - tento účinek je podobný k tomu účelu vašeho těla pěstování teploty během choroby. Vy potřebujete učit se READ Aura diagnostikovat takovou krizi. Nejspíše takový zvětšený Aura bude bílý.
• Šaty a životní prostředí rachocení s váš Aura. Otupe se barevné šaty absorbujte vaši bioenergii spíše než harmonicky zvýšení to. To je zajímavý pro všímat si, že muži na Earth zemře moc dříve než ženy, bez ohledu na jejich kulturní a etnické pozadí, dieta atd Podle mého mínění to souvisí se skutečností, že muži oblečou do černých nebo šedých barev pro většiny jejich životů a zřídka užívat barvy. Ženy užívají mnohem víc barev v jejich šatech a měnit je často. Zajímavé je, že četní mužští ptáci v Nature jsou moc jasnější barevný než ženy. A THEY žijí déle. Příroda vždy dává nám narážku. Všechno my potřebujeme udělat je sledujeme to a přijme myšlenky z toho. Okamžitý efekt nesoucí šedý, černý nebo hnědý šaty zdá se že to oni dělají vás jste unavovali rychlejší. Všiml jste si těch mladých lidí dnes dívat se MUCH OLDER než měli by?

Není to logický že bychom měli se vyhnout všem výše uvedeného podle možností ? "kultivace" nějaká výše uvedeného pro prodloužen čas může mít stálý účinek na vaši psychiku a váš Aura.


Hvězdné těleso

Často, hvězdné těleso se mýlí pro auru. Hvězdné těleso je THE nejdůležitější , věčná část nás, protože náš vědomě je vložený do toho. Chvění aury zastaví kdy naše fyzické tělo umírám. Hvězdné těleso je věčný: jeho životnost je asi 10e22 léta, které blíží se celý život Universe (to je docela chvíle). Hvězdné těleso je elektronická masa obsahující asi 4e21 (4,000,000,000,000,000,000,000) elektrony.

Naši fyzici jsou ještě objevit , ty elektrony v našem hvězdném tělesu mají hroznou kapacitu paměti, a oni ve skutečnosti obsahují informaci a inteligence která ovládá veškeré funkce naší mysli a těla, včetně veškerý hojivých procesů. Toto hvězdné těleso je ve skutečnosti ryzí "nás". Používání počítačové hantýrky, naše fyzické tělo je hardware, vybavený senzory, vysílači, přijímači a akčními členy, a elektronické hvězdné těleso obsahuje software, paměť, ukládání dat do paměti stejně jako vědomě a volná vůle operátora, rozhodnutí co dělat. Není vyloučeno, že naše fyzická těla jsou nedokonalá, nebo onemocní, jednoduše protože my jsme ještě ne- nevyvinuli náš vědomě budovat a ovládat není žádný lépe. Konečný cíl je aby mohl vědomě ovládat aktivitu každé buňky v našem tělu a zvláště regenerovat (omladit) jim podle přání. Jestli my můžeme vykonat toto, my budeme navždy mladý a to bude až nás kdy a jak my chceme měnit naše fyzická těla. Také my budeme mít kompletní svobodu být jeden nebo druhý ve fyzickém tělu (potřebný jak nástroj jestli chcete pomoct druzí) nebo připojí se k Source vědomě, pobytu ve vašem hvězdném tělesu. Představte si radost a veselá zábava, kterou my můžeme mít pak. Toto není sen. Toto je realita .

Tam je jen 2 věci, které mohou poškodit informaci uloženou v našem hvězdném tělesu a zranit nás pro mnoho celých život k tomu, aby přišly: drogy a hlasitý hluk .

Experimentovat vidět vaše vlastní hvězdné těleso :

Udělejte oba váš únik o vlásek ukazováčků navzájem, raději ve fontu tmavého, matového pozadí. Černé pozadí je OK. Dívejte se mezi prsty a kolem nich a poznámka, že pozadí blízko u vašich prstů je jasnější. A modravý transparentní a mírně svítící žár zodpovědný za toto ve skutečnosti je součástí vašeho hvězdného elektronického těla. spojem vaše ruce vy zavřete elektronický obvod , dělání hvězdného tělesa víc viditelného. Tvar vašeho elektronického hvězdného tělesa následuje těsně vaše fyzické tělo. Někteří lidé mají jejich hvězdné těleso docela silný a jasný, prodlužující 10 mm nebo více za jejich fyzickým tělem. Typicky, 2- 4 mm je považovaný za průměr pro zdravou osobu na Earth.

Přeloženo z anglické stránky pomocí programu Translator.


Aury

8. srpna 2008 v 11:26 | Kira |  Aura
Aury
Každý člověk - je jedno jestli žena nebo muž má svou auru. Auru mají čarodějnice, stejně tak i čarodějové. Aura je jako "obraz života".Aura je neviditelné vyzařování energie, kteréobklopuje vše živé i neživé. Aura obklopuje celé tělo, je součástí i každé jeho buňky a odrazem všech jemných životních energií. Energie obsažené v naší auře jsou obrazem naší osobnosti, našeho způsobu života, myšlenek i emocí. Aura zřetelně ukazuje nás mentální, psychický a duchovní stav.Naše tělo je vlastně ve své podstatě energetickým systémem. Tělo energii přebírá, mění ji a používá k různým účelům. Tak jak je námi energie přijímána a v nás probouzena, začíná vyzařovat z naše fyzického těla. Tato energie, která obklopuje naše tělo je nazývána aurický obal. Zabraňuje vstupu negativním energiím a brání energetickým únikům.V auře se odráží všechno co prožíváme, stejně tak co jsme prožili v minulosti. Pokud naše aura zeslábne můžeme se stát snadnou kořistí okultního útoku. Zpevněním své aury se chráníme před negativní magií a zlepšujeme svůj pocit dobré pohody. Proto je nutné, aby se každý naučil rozpoznávat svá zranitelná místa, rozpoznat, kdy nadměrně používá množství energie a jaké je pravděpodobné místo úniku. Je třeba se naučit, jak energii znovu doplňovat, než se vyčerpá do té míry, že její nedostatek projeví jako nemoc. Pokud nevyužíváme své energie v plném rozsahu, neděláme-li to pak náš strom života přestává růst. My v důsledku toho máme menší odolnost vůči negativním vlivům, které nám škodí a nedostává se nám energie, abysme mohli vykonávat, to co v životě potřebujeme a po čem toužíme. V podstatě jsme dovolili své energii uniknout z našeho energetického pole, a tak došlo k poranění aury. K poranění aury může také přispět další faktory jako jsou drogy, alkohol (ve velkém množství), stres, kouření, duševní a citové trauma (např. rozvod, rozchod, úmrtí v rodině,....) .Aura je vejčitého tvaru, který se přizpůsobuje obrysu našeho fyzického těla, avšak naše tělo přesahuje zhruba o 10 až 15 u někoho dokonce až 30 cm. Je tvořena našimi jemnohmotnými těly. V roce 1958 baron Karl von Reichenbach, tvrdil že objevil určité vyzařování vycházejí z magnetů, kamenů, krystalů, rostlin, zvířat, které vidí někteří lidé jenž mají senzitivní schopnosti. V roce 1911 dr. Walter Kilner vymyslel způsob, jak zviditelnit toto záření.


Aura

8. srpna 2008 v 11:24 | Kira |  Aura
O auře už jsme toho mohli slyšet hodně,ale je jen málo lidí,kteří ji dokáží vidět pouhým okem. Přesto určitou energii vyzařuje všechno,ať už je to člověk,zvíře nebo předmět. S aurou se setkáte i tehdy,když zažijete pocit,že je vám vedle někoho příjemně nebo naopak se necítíte ve své kůži. Vidět ji může každý a tuhle přirozenou schopnost mají především zvířata a děti. Dítě navíc ještě dokáže zobrazit auru ve svých kresbách, aniž by si toho dospělý člověk nějak zvlášť všímal. Postupně ale děti ztratí tuto schopnost díky sociálnímu vývoji. V dospělosti se tomu dá zpětně naučit a jsou jedinci,kteří tuto schopnost neztratí nikdy,i když jich je velice málo. Pokud se chcete auru naučit vidět,musíte si postupně zvykat na to rozostřovat zrak. Je dobré,když je za člověkem,u kterého chceme auru vidět,bílý základ,například bílá zeď. Každý má auru jinak velkou a jinak barevně sladěnou. Vše se odvíjí od naší nálady,pocitů,ale i zdraví. Dostat se do tohoto barevného spektra nám chvilku potrvá,ale rozhodně stojí za to se této schopnosti naučit. Alespoň budeme vědět,že pokud vstoupíme do něčí aury,budeme v jeho přítomnosti na chvíli přejímat nejen jeho osobnost,ale i jeho auru,která vypovídá o mnohém.


Monroeova technika astrální projekce aneb nápady někoho jiného

8. srpna 2008 v 11:05 | Kira |  Astrální cestování
Monroeova technika astrální projekce aneb nápady někoho jiného
Poznámka: Po prostudování mnoha metod Astrální Projekce jsem zjistil, že tato je nejsnažší. Monroe naučí tyto techniky během týdne, ale mohou být snadno zvládnuty v jediném dni, s náležitým zanícením. Cítím, že tato technika je kvalitnější než jiné, neboť nevyžaduje intenzívní vizualizaci, kterou mnoho lidí nezvládá. Užij si ji!
(Převzato z Leaving The Body: A Complete Guide to Astral Projection, D. Scott Rogo, prentice Hall Press)
Jednou z hlavních bariér lidí stojících tváří v tvář projekci je strach. Mnoho z nich se obává, že mohou zemřít, nebo si nějakým způsobem ublížit na základě jejich projekce. Nic není dále od pravdy. Canteburský Institut, zabývající se těmito okultními studiemi, provedl experimenty s projekcí zahrnující přes 2000 lidí. Nikdo z nich nebyl tímto nějak zraněn, a nyní, o tři roky později, se nikdo nezmínil o nějakých nově vyvstalých problémech.
Jakmile si jednou uvědomíš, že si projekcí nemůžeš ublížit, měl bys začít s Monroeovými technikami, krok za krokem.
Krok první:
Uvolnit tělo. Podle Monroea, "schopnost relaxovat je prvním předpokladem, pravděpodobne i krok sám" dosáhnout OBE1. Toto zahrnuje jak fyzické, tak mentální uvolnění. Monroe nenavrhuje způsob dosažení tohoto uvolnění, ačkoli Postupná Svalová relaxace, doplněná hlubokými dechovými cvičeními (nádech 1, výdech 2, nádech 3 … až do 100) je známa jako postačující.
Krok druhý:
Dostat se do stavu hraničícím se spánkem. Toto je známo jako hypnotický stav. Opět, Monroe nedoporučuje žádnou metodu pro dosažení tohoto. Jedním způsobem je držení předloktí zdvihnutého, zatímco zbytek ruky leží na posteli nebo na zemi. Jakmile začneš usínat, tvá ruka spadne a ty se znovu probudíš. Praxí se naučíš ovládat hypnotický stav bez použití ruky. Druhou metodou je koncentrace na nějaký objekt. Když začnou do tvé mysli vcházet další obrazy, dostal ses do hypnotického stavu. Pasivně tyto obrazy pozoruj. To ti také pomůže udržet tvou mysl blízko spánku. Monroe toto nazývá Stav A.
Krok třetí:
Prohloubení tohoto stavu. Začni čistit svou mysl. Pozoruj pozadí svých vizí skrze zavřené oči. Nedělej zatím nic dalšího. Jenom se dívej skrze zavřená oční víčka na černotu před sebou. Po chvíli zaznamenáš světelné vzorky. Jsou neutrální. Nemají žádný specifický účinek. Ignoruj je. Když ustanou. Vstoupil jsi do toho, co Monroe nazývá Stav B. Odsud musíš vstoupit do hlubšího stavu uvolnění, který Monroe nazývá Stav C - stav takového uvolnění, že si přestaneš uvědomovat své tělo a smyslové vnímání. Jsi téměř v nicotě, ve které jsou jediným zdrojem stimulací tvé myšlenky.
Ideálním stavem pro opuštění tvého těla je Stav D. To je Stav C, který je záměrně vyvolán z odpočatého a čerstvého stavu a není následkem normálního vyčerpání. Na dosažení Stavu D Monroe navrhuje cvičení ráno, nebo po krátkém zdřímnutí.
Krok čtvrtý:
Vstoupení do stavu Vibrací. Toto je nejdůležitější částí techniky a také nejvíce nejasnou.
Mnoho projektujících si těchto vibrací všimlo na počátku projekce. Mohou být zažity jako mírné brnění, nebo jako elektřina prostupující tělem. Jejich příčina je tajemstvím. Může to být astrální tělo pokoušející se uvolnit z fyzického.
Pro vstoupení do stavu vibrací nabízí následující pokyny:
Sundej všechny přívěsky, nebo věci, které se dotýkají tvé kůže.
Zatemni pokoj tak, aby skrze tvá oční víčka neprocházelo žádné světlo, ale nezatemňuj úplně.
Lehni podél severojižní osy, hlavou k magnetickému severu.
Sundej všechno ošacení, ale zůstaň přikryt tak, aby ti bylo teplo a cítil ses pohodlně.
Ujisti se, že nebudeš absolutně vyrušován.
Vstup do stavu relaxace.
Dej si mentální příkaz, že si budeš pamatovat vše, co se přihodí při následující práci pro tebe bude prospěšné. Zopakuj to pětkrát.
Prováděj dýchání skrze svá napůlotevřená ústa.
Zatímco dýcháš, soustřeď se na prostor před sebou.
Vyber bod asi 30cm2 před svým čelem a poté ten bod mentálně posuň necelé dva metry před sebe3.
Otoč bod o 90 stupňů vzhůru vykreslením imaginární čáry paralelní s osou tvého těla nahoře nad hlavou. Zaměř se tam, dosáhni si do tohoto bodu pro vibrace a přitáhni je zpět do tvého těla.
I když nevíš, co tyto vibrace jsou, poznáš je, když s nimi dosáhneš kontaktu.
Krok pátý:
Nauč se kontrolovat vibrační stav. Cvič jeho kontrolu jeho mentálním posouváním do tvé hlavy, dolů do tvých nohou, a nech ho vzdouvat se celým tělem a produkovat vibrační vlny od hlavy k patám. Abys tuto vlnu vytvořil, soustřeď vibrace a mentálně vytlač vlnu mimo svou hlavu a veď ji dolů do svého těla. Cvič toto, doku nebudeš schopen přivodit tyto vlny na příkaz.
Jakmile se jednou naučíš ovládat vibrační stav, jsi schopen opustit tělo.
Krok šestý:
Začni s částečným oddělováním. Klíčem je zde myšlenková kontrola. Udžuj svou mysl přímo zaměřenou na myšlenku opuštění těla. Nenech ji toulat se. Zatoulaná myšlenka ti může způsobit ztrátu kontroly stavu.
Nyní, vstoupením do vibračního stavu začni prozkoumávat OBE uvolňováním dlaně, nebo chodidla "druhého těla". Monroe navrhuje natahovat končetinu dokud nepřijde do kontaktu se známým objektem, například se stěnou vedle tvé postele. Poté strč ruku skrze objekt. Vrať končetinu umístěním zpět do souladu s fyzickým tělem, sniž míru vibrací a ukonči experiment. Tiše lež, dokud se plně nevrátíš do normálu. Toto cvičení Tě připraví pro plné oddělení.
Krok sedmý:
Odděl se od těla. Monroe navrhuje dvě metody tohoto. Abys toho dosáhl, mysli na to, že jsi po vstoupení do vibračního stavu stále lehčí a lehčí. Mysli na to, jak krásné by bylo, kdyby ses vznesl nahoru. Drž tuto myšlenku v hlavě za každou cenu a nenech ji přerušit myšlenkami cizími. OBE se přirozeně přihodí v tomto bodě.
Jinou metodou je "Rotační metoda" nebo technika "vyvalení se". Když dosáhneš vibračního stavu, pokus se převalit jako by ses převracel v posteli. (Nezkoušej se převalit fyzicky). Zkus točit své tělo odhora a fiktivně jej převal do svého druhého těla napravo od fyzického já. V tomto bodě budeš mimo své tělo, jen vedle něj. Mysli na vznesení vzhůru a zjistíš, že se vznášíš nad svým tělem.
Monroe navrhuje začít s vynášecí metodou, ale podotýká, že obě jsou stejně účinné.
Pokud po tomto všem stále nejsi schopen projekce, doporučuji koupi Leaving The Body od R. Scott Rogoa, která obsahuje dalších osm podobných technik. Ne všechny techniky fungují na každém, ale máš šanci, že v této knize nalezneš jednu, která na tebe působí.


Další metody.

8. srpna 2008 v 11:01 | Kira |  Astrální cestování

Další metody.

Rozhodl jsem se zde uvést i jiné možnosti, jak opustit své fyzické tělo při astrálním cestování, pro mnohé z vás třeba i jednodušší...
Metoda meditace
Možná vás překvapí, že astrálně cestovat lze i při meditaci. Mnozí též tvrdí, že jde o nejjednodušší způsob, protože některé starší metody opouštění těla si žádají pevné odhodlání a tvrdou práci, meditace nikoliv. Usedněte do křesla, zavřete oči a myslete na něco příjemného. Nechte takto uplynout několik minut a poté začněte postupně uvolňovat veškeré svoje svalstvo,dokud se nebudete cítit uvolnění a ochablí jako hadrová panenka. Vaše tělo je uvolněné.Nyní je třeba, abyste zklidnili svou mysl a ztišili a vyprázdnili své vědomí. Možná,že při tom zažijete neobvyklé pocity jako např.: ucítíte chladivý vánek nebo uslyšíte nepříjemné hučení v uších.Ve vašem vědomí se mohou objevit různé tvary a obrazce.
Pozorujte je, avšak nedovolte jim , aby ve vás znovu vyvolaly myšlenkové procesy.Až se tedy zcela uvolníte na těle i na duchu, v klidu ležte a čekejte. Možná budete mít pocit, jako kdyby se vám zvětšovala hlava nebo zjistíte, že se pohybujete. Může to být jemné kývání ze strany na stranu nebo silná vibrace. Není snadné tyto věci nechat proběhnout, aniž by jste na ně mysleli.Je však nutné, abyste nepřemýšleli, neboť se jedná o známku toho, že se vaše vědomí chystá opustit fyzické tělo.Pak to náhle přijde.V jediném zlomku vteřiny se ocitnete mimo své fyzické tělo.Pravděpodobně zjistíte, že se vznášíte několik metrů nad ním.Nyní se rozhodněte, kam by jste se rádi vydali. Neanalyzujte to, na co myslíte či co vidíte, jednoduše se nechte unést svými představami a uvidíte,kam vás zavedou.Sledujte vše co nejpozorněji.Dokud váš zážitek trvá, příliš o něm nepřemýšlejte, zhodnotit jej můžete později.Až budete cítit, že je ta správná chvíle,vraťte se do těla.Chvilku vyčkejte, pak napočítejte do pěti a otevřete oči.Nyní můžete přemýšlet o tom, co jste zažili.Existuje řada způsobů jak meditovat, jste li zvyklí na jinou meditační techniku, zůstaňte u ní.
***
Metoda houpačky
Toto je obzvlášť příjemná metoda.Začněte jako obvykle postupnou relaxací. Až bude vaše fyzické tělo naprosto uvolněné, představte si, že sedíte na houpačce a houpáte se sem a tam. Soustřeďte se na špičku nosu a temeno hlavy, avšak představujte si,jak se na oné houpačce pohybuje celé vaše tělo.Jak tomu u normální houpačky zbývá, zhoupnete se pokaždé o trochu výš. Výš, výš a výš, dokud nebudete mít pocit, že jste se přehoupli.V nejvyšším bodě oblouku, kdy to už už bude vypadat, že houpačka opíše celý kruh, se v duchu pusťte a pak náhle zjistíte, že jste venku z těla.Bude to zvláštní pocit. V žaludku stále ucítíte, jak jste se houpali,avšak zároveň se vám naskytne pohled na vaše tělo, uvolněné a nehybné.Po několika takovýchto pokusech možná zjistíte, že už nemusíte provádět postupnou relaxaci, nyní již budete moci usednout na kterémkoli místě, zavřít oči a představit si, jak se houpete na houpačce výš a výš, dokud se neoddělíte od svého fyzického těla.
***
Francouzská metoda
Tuto metodu hojně používali francouzští průkopníci astrálního cestování v druhé polovině 19.století. V té době podle několika knih měli prý Francouzi ve výzkumu mimotělních zážitků výrazný náskok před ostatním světem a zaznamenali řadu pozoruhodných úspěchů.Tato metoda by pro vás neměla být těžká, avšak stává se, že mnoho lidí v této metodě uspěje až na druhý pokus.Podle mého názoru je to proto, že je těžké dosáhnout stavu vědomého i nevědomého chtění. Bylo by tedy vhodné, abyste týden předem co nejintenzivněji mysleli na opuštění svého těla. Až budete připraveni začít, zvolte si tichý, klidný večer a jako vždy si zajistěte, že nebudete rušeni. V místnosti by měla být tma a příjemná teplota. Měli byste být sami.Zavřete oči a uvědomte si své dýchání. Poté zaměřte svou pozornost na prsty jedné nohy. Soustřeďte se jen a jen na ně.Vnímejte, jak se v tomto místě od vašeho fyzického těla odděluje jeho astrální dvojník.Jakmile se vím to podaří, učiňte totéž s prsty u druhé nohy. Takto postupujte po celém těle a takto vnímejte, jak se astrální dvojník odděluje od každičké jeho části, dokud nedosáhnete temene hlavy. I v tomto místě své astrální tělo oddělte, takže nyní spočívá volně ve vaší blízkosti. Nyní zaměřte svou pozornost na čelo a silou vůle své astrální tělo přimějte, aby se vzdálilo. Právě v tomto okamžiku vstupuje do hry vědomé a nevědomé chtění. Každou částečkou svého těla si přejte, aby se vaše astrální tělo vydalo na cestu.Než se nadějete, buďte na sebe hledět z výšky stropu.
***
Metoda víru
Toto je metoda, kterou v době kolem první světové války používal často francouzský okultista Yram.Náhoda tomu chtěla,že ve stejnou dobu takto cestoval ve Spojených státech amerických i Prescott Hall, člen americké společnosti pro parapsychologický výzkum.Ten svým žákům radil toto:
1./Žák by se měl vyhnout masu.Některým lidem pomůže půst, avšak všichni by měli omezit přísun potravy.
2./Hodinu či dvě před jakoukoli astrální cestou by žák neměl jíst vůbec.
3./Žák by měl konzumovat hlavně ovoce a zeleninu.Blahodárné účinky má především mrkev. 4./ZA vhodná se považují syrová vejce, která astrálnímu cestování napomáhají.
5./Ořechy(obzvláště burské) nejsou vhodné.
6./Prospěšné jsou všechny tekutiny, avšak měly by být konzumovány s mírou.V den astrálního vycestování je třeba vynechat kávu a alkohol.
7./Žák by se měl rovněž vyhnout tabáku a drogám.
8./A nakonec dobrá zpráva: "Po šesti až osmi měsících výcviku mohou pokročilí žáci jíst cokoli."
Ačkoliv přesná doba diety není uvedena, doporučoval bych tak minimálně týden před astrální cestou( před první astrální cestou tak 2 týdny).
A nyní k samotnému návodu jak opustit své fyzické tělo:
Sedněte si uvolněně a zavřete oči.Soustřeďte se na své dýchání.Dýchejte zhluboka a při tom se uvolňujte.Když už jste dostatečně uvolnění a dýcháte pravidelně, představte si jednu z následujících situací:
1.-Představte si sami sebe uvnitř velkého kuželu.Vmáčkněte se do jeho vrcholu a pak se jím protlačte ven.
2.-Představte si vodní vír a pozorujte sami sebe, jak v něm kolem dokola kroužíte. S každým přiblížením k tomuto víru se stáváte malinkou tečkou, která se zvětšuje, jakmile se z něj opět vynořujete.Až uděláte několik kol, vír vás do sebe vtáhne a vyvrhne ven z těla.
3.-Představte si, jak se díváte do zrcadla.Upřeně hleďte na svůj odraz a vizualizujte, jak se do něj přesouvá vaše vědomí.
4.-Představte si sami sebe, jak plujete na velké vlně.Když se vlna začne lámat, sledujte, jak vás odnáší s sebou ven z těla.
Všechny tyto obrazy se velmi dobře představují a navíc můžete při dalších cestách zvolit nové metody opouštění těla.Jejich výhodou je, že nejsou náročné na představivost a umožňují vám odpoutat mysl od fyzického těla.
Pokud máte jiné metody jak opouštět své tělo a chtěli byste mi je napsat, nebo pokud se mě chcete na něco zeptat, pište. Toto byl můj poslední článek o astrálním cestování, doufám, že se vám celých 5 článků líbilo a že jste si z nich taky něco vzali.


Experti jiný čas a prostor

8. srpna 2008 v 10:56 | Kira |  Astrální cestování
Výpravy do jiných světů
Nyní, když si při astrálním cestování již důvěřujete a cítíte se uvolnění, nadešel čas vydat se na průzkum do jiných světů. Vzpomeňte si na období, které vás nejvíce fascinovalo. Pečlivě rozvažte kam se chcete vydat a proč.
Jakmile opustíte tělo, řekněte si, kde chcete být, a ihned se v čase a prostoru přenesete do období, které jste si přáli vidět na vlastní oči. Až budete na místě podívejte se, co máte na sobě. Obvykle to bude odpovídající dobový oděv, avšak pakliže ne, stačí o něj pouze požádat a ihned budete náležitě přioděni. Takovéto cestování v čase není nijak nebezpečné. Kdykoliv si budete přát, můžete se okamžitě vrátit do svého fyzického těla. Ve skutečnosti bývá zvykem, že se v těle ocitnete mnohem dříve, než jste si vůbec přáli.
Je něco, co byste chtěli říct příbuzným nebo přátelům, kteří již nejsou naživu? Vraťte se o několik let zpátky, abyste je mohli znovu spatřit a říci jim, jak je máte rádi. Na astrální pláni je možné navštěvovat zemřelé příbuzné i přátele. Namísto toho, abyste se s nimi setkali ve fyzickém světě, s nimi můžete promlouvat v světě astrálním. Dozvíte se tak spoustu věcí.
Připadá mi zajímavé, že můžete bez zábran hovořit s lidmi z různých dob a kultur. Jazykové bariéry v astrálním světě totiž neexistují. Toužíte se podívat do budoucnosti?Jednoduše udejte místo a čas a hned se tam ocitnete. Chcete vědět, jak bude vypadat váš život za 10 let? Posuňte se o tuto dobu vpřed a přesvědčte se na vlastní oči. Nejste-li spokojeni s tím, co vidíte, zeptejte se, co je třeba změnit. Všichni bychom toho v životě dokázali mnohem víc, kdybychom věděli, co je zapotřebí změnit, aby i vaše budoucnost byla jiná.
Někteří astrální cestovatelé zažívají setkání s tzv. pomocníky. Jsou to lidé, kteří o ně během astrálního cestování pečují. Tito lidé vypadají pokaždé jinak a i vnímání některých lidí pro ně se různí.
Nepochybně to vypadá, že existují astrální cesty dvojího druhu. Ty první zkoumají svět, který je v každém směru totožný s tím naším a druhé, které podávají svět mystický, plný mnoha odlišných realit. Někteří lidé si své astrální cesty vysvětlují jako návštěvy paralelních světů, kde je vše stejně jako v našem fyzickém těle, avšak zároveň jiné. Pro většinu lidí je tento paralelní svět téměř totožný s naším každodenním světem.
I v astrálním světě se vyskytuje láska a to v mnoha podobách. Máte-li hluboký vztah k někomu, kdo zemřel, můžete v něm pokračovat a navštěvovat milovanou osobu na "druhém břehu". Ve vztahu je možno pokračovat, jste-li od sebe z nějakého důvodu vzdáleni. Nemáte-li partnera ve světe fyzickém, můžete si ho najít ve světě astrálním. Avšak buďte opatrní, stejně jako ve světě fyzickém, tak i ve světě astrálním si musíte dát pozor a dobře si vybírat. Až budete cestovat častěji, zjistíte, že astrální svět bývá osamělým místem, kde si mnohdy není s kým popovídat. Řada lidí věří, že astrální milenec je někdo, koho jste již znali a milovali v jednom z vašich minulých životů. Takového člověka snadno poznáte, hned jak ho najdete. Spolu potom budete moct cestovat do míst, které pro vás v minulosti mnoho znamenaly. Výpravy do astrálních světů vám přinesou mnoho úchvatných zážitků. Vaše vědění a porozumění nesmírně porostou. Ostatní si toho nejspíše všimnou, ale je zcela na vás, zda jim o svém počínání řeknete nebo ne.


Pro pokročilé...

8. srpna 2008 v 10:53 | Kira |  Astrální cestování

Pro pokročilé.

Tak se vám to už určitě povedlo a po vaší cestě jste měli minimálně 24hod. dovolenou. Teď si můžete vyzkoušet jestli to byl jen sen nebo opravdová cesta. Poproste svého důvěrného kamaráda aby na kus papíru napsal čitelně pár číslic a umístil papír někam dostupně do svého pokoje. Vy navštivte jeho pokoj a číslice přečtěte, potom zavolejte kamarádovi jestli jste číslice dobře přečetli.
Pomaloučku se uvolňujte, nikam nespěchejte, máte hromadu času a nikdo vás nevyruší. Čím klidnější budete tím bude jednoduší opustit své tělo. Napodruhé by to mělo být snazší. Strach z neznáma vystřídá pocit očekávání. Propadnete se do nicoty a probudíte se mimo své fyzické tělo. Teď už musí jenom fungovat vaše představivost. Představte si že stojíte u okna. A pokud tomu budete věřit usilovně budete stát u okna. Představte si sami sebe v různých šatech a zjistíte že ty šaty máte na sobě.
Teď si povšimněte, že z některé části vašeho těla čouhá malá tenká stříbrná šňůrka, která vás spojuje se s fyzickým tělem. Ano to je ta nit která vás spojuje se životem. Nemusíte mít strach a příliš pozornosti jí dávat nemusíte, pokud nenadešel váš čas nepřetrhne se. Ale stejně si raději dávejte pozor na vzdálenost kterou půjdete od svého těla. Vaše nit je nekonečná, ale čím jste dál tím je tenčí a slábne.
Nyní jste připraveni vydat se na cestu do pokoje kamaráda. Možná zjistíte že nechodíte stejně jak s fyzickým tělem. Možná vám to bude připomínat jízdu autem nebo vlakem, kdy vidíme míhající se krajinu. Nadprůměrná rychlost nás během okamžiku dopraví na místo které jsme si určili. Ovšem jsou i případy že budete chodit jako se svým tělem fyzickým.
Představte si sami sebe v pokoji svého přítele, který napsal na papírek ony číslice. Porozhlédněte se po pokoji a pokud je v ní i váš přítel, podívejte se co právě dělá. Najděte kus papíru a zapamatujte si je. Není to tak lehké, jak se zdá. Pro některé lidi je totiž obtížné číst, jsou-li v astrálním těle. Proto číslům věnujte nadměrnou pozornost. Nakonec vizualizujte sami sebe ve vašem pokoji a přeneste se ke svému fyzickému tělu. Představte si sami sebe ve svém f. těle a okamžitě se v něm ocitnete. Zapište si čísla. Až se spojíte s přítelem, zjistíte nakolik správně se vám podařilo přečíst čísla. Zjistěte si též, jestli váš přítel poznal, že jste jej navštívili.
Další test je náročnější - manipulace s předměty -
Při své další cestě můžete třeba zkusit experiment - manipulaci s předměty z fyzického světa. Nakolik pro vás třeba bude obtížné přenést nějakou lehkou věc. Tak například otočit list v knize by pro vás nemělo být nijak obtížné, ale nejspíš se vám už nepodaří přenést celou knihu někam jinam. I zkušení astrální cestovatelé mají s přemisťováním věcí ve fyzickém světě problémy.
Pokuste se při svých mimotělních zážitcích navštívit co nejvíce míst. Při astrálním cestování můžete okamžitě navštívit jakékoliv místo jen tím, že na něj pomyslíte. Nejprve pro vás bude snazší navštěvovat místa, kde jste už někdy byli a které jste viděli, než ta o kterých máte mizivé představy. Chcete-li navštívit nějaké neznámé místo, je dobré, když si o něm něco přečtete a nebo si seženete fotografii, abyste si je mohli lépe představit. Není třeba na určité místo letět po stejné trase, jak byste to udělali ve fyzickém světě. K cestování na větší vzdálenosti je potřeba velké touhy. Nemáte-li dost touhy, na požadované místo se prostě nedostanete. Občas zažijete nějaký ten šok, ale nebude to nic děsivého. Čas od času budete vtaženi do svého fyzického těla dřív, než byste si přáli a nebo když to budete nejméně čekat. Můžete při tom utrpět otřes i šok. Stane-li se to, v klidu seďte a snažte se pravidelně dýchat. K náhlím návratům do těla dochází ze dvou důvodů. Buď jste si během cesty na své fyzické tělo vzpomněli a nebo vás f. tělo potřebovalo k vyřešení nějaké situace. Setkáte-li se na astrální pláni s něčím děsivým, stačí jen pomyslet na návrat do těla, hned se v něm ocitnete.
Hodně štěstí.


Jak cestovat?

8. srpna 2008 v 10:51 | Kira |  Astrální cestování

Jak cestovat?

No jo astrální cestování, ale jak na to? Je to bezpečné nebo je nějaké riziko? Tak na tohle se vám pokusím odpovědět.
Jsou tady různé pověsti že astrální cestování není bezpečné za bouřky nebo když je moc vlhko. Neměli byste být přejedení ani mít hlad nebo žízeň. Nesmíte být ani příliš unavení nebo můžete usnout.
Malí rituál na ochranu fyzického těla taky není špatný pro toho kdo si není jistý. Pomoct by vám měla koupel s trochou rozpuštěné soly. Nebo nasypte do všech světových stran jednu polévkovou lžíci soly, strany pak spojte pokropením vodou. Teplota pokoje by měla být asi 20 stupňů.
Hlavně si nezapomeňte připravit pero a papír na zapsání vašich dojmů, první cesty si většinou pamatuje jen chvilku po probuzení.
Nekřižte ruce ani nohy, je to obrana aby vaše astrální tělo nemohlo ven. Je důležité mít cíl cesty, pro začátek se projděte po místnosti, nebo si sami prohlédněte své prázdné fyzické tělo. Nepanikařte, musíte zůstat klidní a uvolnění.
Při 1. cestě je důležité neopouštět svůj pokoj. Proveďte postupnou relaxaci. Až budete naprosto uvolněni, soustřeďte se na dýchání. Uvědomte si své tělo, ať už je kdekoliv. Uvědomte si místnost ve které se nacházíte a vaše vědomí. Vaše mysl musí zůstat uvolněná a klidná. Myslete na cíl své astrální cesty a na to, jak je pro vás důležité, abyste ji vykonali.
Nyní zaměřte svou pozornost na čelo a nechte svou mysl, aby se v tomto místě oddělila od těla. Pravděpodobně budete mít pocit, že se propadáte nebo vznášíte. Za začátku vám to bude nepříjemné, ale nechte věcem volný průběh a nebojte se, strach vás může stáhnout zpět do fyzického těla. Někdy to jde hladce na poprvé a jindy to naopak trvá. Největší potíž je v tom, že lidé často zazmatkují jakmile ucítí, že klesají anebo že se vznášejí. Jakmile ucítíte, že klesáte skrze povrch vašeho lůžka, je to jenom dobře. I zde platí, že první pokus je ten nejtěžší. Je skvělé pokud se vám astrálně cestovat podaří hned na poprvé, ale vězte, že některým lidem to trvá i 4 měsíce zkoušení, než se to naučí.
Předpokládejme, že se vám podařilo úspěšně opustit vaše tělo a že se teď nad ním vznášíte. Nyní si v duchu přejte ocitnout se v rohu místnosti, než se vám tuto myšlenku podaří zformulovat, budete tam. Osahejte si stěny a přesvědčte se, jak pevné a poddajné se vám zdají. Záleží to od toho, jak pevného astrálního dvojníka máte. Postupně navštivte všechny rohy místnosti. Nakonec si představte, že se vracíte zpět do svého fyzického těla. Tento návrat bývá někdy snadný a klidný, jindy se však může zdát prudký. Doporučuji se vracet pomaleji, ale i při hladkém dosednutí na zem nejspíše pocítíte náraz. Všeobecně platí, že čím dál jste od fyzického těla, tím je otřes větší. Po návratu do těla zůstaňte chvíli ležet. Potom si zapište své zážitky a pocity. Jakmile se vám cesta zdaří, budete si ji chtít co nejdříve zopakovat, ale radím vyčkat 24 hodin, protože je to přeci jen psychický nápor a i organismus potřebuje čas na vzpamatování se.
Různé metody jak z těla ven:
Mě osobně se líbí metoda houpání. Ležíte a cítíte že se houpáte, je jedno na jakou stranu. Hlavní je že si to nepředstavujete pouze to cítíte. No a jedno velké zhoupnutí vás už vyhodí ven. Je možné že pocítíte brnění v hlavě, uslyšíte bzučení, máte závrať…a jiné, je jich mnoho,ale musíte mít na paměti, že o tom nesmíte přemýšlet. Je to velmi obtížné protože jakýkoliv záblesk jiných myšlenek vás vrátí zpět.
Metoda šplhání je taky dost oblíbená. Lehněte si na nějaké klidné místo a představte si že nad vámi visí provaz. Musíte věřit že tam je. Uvolněte se a představte si vaši ruku jak se dotýká toho provazu. Pak jak provaz drží a nakonec jak lezete ven. Opět si nesmíte všímat ničeho jiného, např: vašich pocitů.
A poslední je metoda koule. Je to stejné jako u předchozí metody, až na to, že na konci provazu je koule, která visí asi 2m nad vámi a provádí pohyb nahoru a dolů jako na gumičce. Přibližuje se stále blíž a blíž až se vás skoro dotýká představte si jak se jí chytíte a ona vás už vynese ven z těla.
Tak to je vše hodně štěstí.
P.S. Nesmíte se bát.


Cestovat astrálně, proč ne?

8. srpna 2008 v 10:48 | Kira |  Astrální cestování

Cestovat astrálně, proč ne?

Astrální cestování je snad to nejlevnější, nepotřebujete pas, peníze ani jiné věci. Jediné co se musí udělat vystoupit ze svého těla a dojít na místo které chceš vidět a k tomu si to ještě udržet k zapamatování. Astrální cestování se neváže jenom na místa ale i čas. Můžeš cestovat do minulosti i budoucnosti, dokonce se setkat a promluvit s mrtvými. Je to všechno pravda? To musíš zjistit sám níže uvedené odkazy ti snad pomůžou:
Co se s lidmi děje při astrálním cestování:
1.subjekt cítí,že opouští tělo skrze temeno hlavy
2.V momentě,kdy se astrální tělo odděluje od těla fyzického,ztrácí subjekt na okamžik vědomí
3.Než se astrální tělo vzdálí, vznáší se chvíli nad tělem fyzickým
4.Tentýž jev se opakuje před návratem do fyzického těla
5.Při návratu astrálního těla do těla fyzického subjekt znovu na chvíli ztrácí vědomí
6.Vrátí- li se astrální tělo moc rychle, fyzické tělo sebou několikrát škubne
Astrální tělo je založeno na skutečnosti, že máme 2 těla - tělo fyzické, které roste, zraje a nakonec umírá a tělo astrální, které je *dvojníkem* fyzického těla. Právě toto astrální tělo se může občas od fyzického vzdálit, při tom ale s sebou nese naše vědomí. Astrální tělo je *řidší* a jemnější než jeho fyzický protějšek. Běžně se mu říká astrální nebo éterický dvojník. Stříbrná šňůra je světelné vlákénko, spojující astrální a fyzické tělo. Obvykle propojuje čelo fyz. a pupek astr.těla. Astrální pláň se jeví jako paralelní vesmír k vesmíru našemu. Lidé zde většinou nepozorují nějaké větší znatelné rozdíly. Během svých astrálních cest si mohou létat kamkoliv a jak chtějí. Přesto zde platí určitá omezení jako např.: Nemohou navštívit své přátele a nemohou se udělat viditelnými. Každý z nás již mnohokrát astrálně cestoval ve svých snech. Ač si to většinou neuvědomujeme.
Chceme-li si svou astrální cestu pamatovat i s tím, co během ní děláme a kde jsme byli, musíme se na to připravit. Nejprve se musíte rozhodnout kam chcete cestovat. Jděte si lehnout v obvyklou dobu. Je nutné, abyste se dobře vyspali. Neuléhejte s plným žaludkem. Vtip je v tom, že musíte usnout a zároveň si udržet bdělé vědomí. Někteří lidé to dokáží, aniž by nad tím museli nějak zvlášť přemýšlet. Říká se tomu mimovolné astrální cestování. Též vidění na dálku se v mnohých věcech podobá astrálnímu cestování. Člověk, jenž je provádí, posílá svou duši na určité místo a popisuje co tam vidí. Vidění na dálku je v současnosti předmětem důkladného vědeckého zkoumání.
Mimochodem při astrálním cestování můžete:
1)navštívit jakékoliv místo
2)přenést se do minulosti nebo budoucnosti
3)zbavit se strachu ze smrti
4)dohlížet na milované osoby a přátele
5)uskutečnit astrální cestu ve dvou
6)navštívit zesnulé a pokračovat ve vztahu s nimi
Stačí jen věřit, chtít a být schopni se učit.


Předávání energie-ZEMŠTÍ ANDĚLÉ...

8. srpna 2008 v 10:36 | Kira |  Anděle
,,ZEMŠTÍ ANDĚLÉ"
Za MELCHISEDECHEM, který stojí v čele materializačního paprsku a předává Boží impulzy dále zemským andělům a řadí se další a tím je KRYSTAL.
ENERGIE KRYSTALU. Energie zemského Krystalu je jasná, čirá, vyrovnávající, klidná, solidní, lze ji srovnat s diamantem nebo horským křišťálem. Integruje, pročisťuje a vytváří jiný vztah k času.
Použití v situacích :
1.) integrace nových, vyšších energetických vibrací do těla
2.) v dobách zvýšení zevních vibrací
3.) k pročištění starých vzorů a energetických struktur, též v buněčné paměti
4.) k očištění a ujasnění krystalických struktur v těle
5.) po pročišťujících a očistných technikách, zaplní uvolněný prostor jasným světlem
6.) při pocitu vnitřní rozervanosti a napětí
7.) jako podpora příjmu prány
8.) ve stresových situacích
9.) v procesu vstřebávání světla
10.) jako podpora optimálního držení těla
11.) k dosažení harmonie s krystaly a drahými kameny a k pochopení jejích vibrace, energie a poselství
12.) k ozdravění krystalů a drahých kamenů
Působí společně s energiemi : komplementárního Archanděla Jofiela
Úkoly pro člověka
Zemský anděl Krystal spojuje drahé kameny s duchovními bytostmi, pomáhá našemu tělu přizpůsobit se vyšším vibracím a úrovním vědomí. To se děje zejména tak, že se očišťuje krystalické struktury těla od balastu, bolestných zkušeností a vzpomínek, jež jsou uloženy v kostech, a svalech a buňkách. Proto jeho energie pomáhá při očistě a úpravě hospodaření těla, např. při rolfingu, kraniosakrální terapii či masáži. Krystal stabilizuje vnitřní struktury, vnáší do nich stabilní řád a činí je vnímavými pro vyšší vibrace a energii.
ENERGIE KRYSTALU
Působí obzvláště příznivě na kostru a krystalickou strukturu buněk. Tak se můžou vyšší vibrace stabilizovat, harmonicky vplynout do těla a celé tělo povznést na vyšší stabilní energetickou úroveň. Pak lze snáze přijímat životní energii, pránu a další podporující kosmickou energii. Vyčištěné krystalické struktury pak snáze souzní s vyššími vibracemi. Pokud nejsou krystalické struktury pročištěny, vzniká při přizpůsobení vyšším vibracím disonance. Díky této síle může individualita duše, tedy její zvláštní vyzařování, najít výraz v chování, v myšlení i tělesných projevech.
Přináší vnitřní klid a uvolněnost, vzniká zde jiné chápání času. Stejně tak jako vytváří Krystal strukturu, která pomalu roste a dlouho přetrvá, můžeme i my vnitřně uvolněni a v klidu, pozorovat co se děje. Krystalická mřížka je stabilní, trvalý řád, který nepotřebuje žádnou energii, aby se udržel. Z Krystalu se můžeme poučit, jak máme vytvářet trvalý řád v sobě i ve svém okolí. Dokážeme-li se spojit s Krystaly a pozorujeme-li jejich krásu, nebo jsme-li v dutém prostoru v jejich vnitřku, stojíme blízko Božího principu přírody. Ponoření do jejich tvarů nám pomáhá prožívat a pochopit význam Božího principu.
,,Nezapomeňte si koupit Krystal."


Kolik je andělů ?

8. srpna 2008 v 10:30 | Kira |  Anděle
,,Kolik je andělů ?"
,,Plné nebe, protože tvoří nebeské vojsko, dvůr Nejvyššího a zaplňují jeho dům. Předávají Boží příkazy a bdí nad světem. Počet andělů byl spojován s nekonečným množstvím hvězd na obloze a protože šlo z hlediska teologie o skutečně důležitý problém, vznikla i celá vědní disciplína, která byla nazvána andělologie. Ta řešila i tak zásadní věci, jako je vztah mezi počtem andělů a počtem národů na naší planetě, aby došla k závěru, že každý národ má svého vlastního anděla."
,,První pokus o souhrnný obraz nadpřirozeného světa včetně andělů podnikl ve 3. století slavný Orygenes, křesťanský filosof a teolog Východu. Raná křesťanská filosofie a později i scholastika věnovaly andělům velkou pozornost a postupně vytvořily jejich hierarchii vyplývající z místa, jež andělé zaujímají u Božího trůnu. Hledán byl také přesný čas jejich stvoření, zkoumala se povaha těchto bytostí, jejich vztah k lidem. Církevní otce mimořádně zajímal rovněž počet těchto nesmrtelných duchů, jejich jména, kde přebývají, zda jsou schopni hříchu, jak vypadá jejich éterické tělo, co si oblékají a čím se živí."
,,Největší křesťanský andělolog známý jako Pseudo-Dyonýsos či Pseudo-Areopagita napsal spis "O nebeské hierarchii". Šlo o podvržené dílo z 5. století, které se vydávalo za spis Dionýse Areopagity, žáka apoštolů a prvního athénského biskupa z 1. století - na podvod se přišlo až v novověku. Přesto se u nebeské hierarchie zastavme, neboť popisuje velmi podrobně společnost andělů, které se od sebe mnohdy dost podstatně liší. Nejvyšší jsou Seraphini, kteří se vznášejí nad Božím trůnem a stojí v čele nebeských vojů. Bible o nich hovoří ve Starém zákoně slovy: "...spatřil jsme Pána sedícího na vysokém trůnu...Serafíni stáli nad ním, každý z nich měl šest křídel; dvěma zakrýval svou tvář, dvěma své nohy a s pomocí dalších dvou létal". Andělé stojící nejblíže u boha měli tři páry křídel proto, aby jedním mohli zakrýt svou tvář ve strachu před Božím hněvem a druhým nemravné části těla."
,,Jinou skupinou jsou Cherubini, kteří střežili Rajskou zahradu. Jejichž dělení je složitější - ve společnosti těchto éterických bytostí jsou už i nadřízení a podřízení. Říká se jim poslové, božští synové, duchové, svatí, dévové, zářící přírodní duchové, mocnosti andělské, síly, mocnosti či knížectva a jejich úkolem je velebit Boha a pomáhat mu, ochraňovat pravdu a vést lidstvo. Existují andělé moci, léčení, domova, přírody, umění, krásy - mají na starosti všechny oblasti života. Zvláštní skupinou jsou strážní andělé, kteří nad lidmi bdí a pomáhají jim, učí je a zasvěcují."
,,Archandělé jsou nejvyšší z andělů, tlumočníci vyšších řádů a čtyři z nich slouží také jako prostředníci mezi lidmi a Bohem."
,,Prvním je Rafael, jehož živlem je vzduch, světovou stranou východ a ročním obdobím jaro. Je to léčitel, který probouzí energii života a smysly, jež stimulují vyšší duchovní schopnosti.Pod jeho ochranou jsou ti, kteří se narodili ve znamení Blíženců, Vah a Vodnáře."
,,Archanděl Michael má za živel oheň, za světovou stranu jih a vládne podzimu. je to anděl ochrany a rovnováhy, který pomáhá zbavovat se starého a budovat nové. Chrání ty, kteří přišli na svět ve znamení Skopce, Lva a Střelce."
,,Archanděl Gabriel, který zvěstoval Panně Marii, je andělem naděje, osvícení a lásky. Jeho živlem je voda, světovou stranou západ a ročním obdobím zima; s jeho pomocí mohou počítat Raci, Štíři a Ryby."
,,Poslední z archandělů, kteří pomáhají lidem je Uriel. Za živel má Zemi, světovou stranou je sever a ročním obdobím léto. Ochraňuje Býky, Panny a Kozoroha. Jde o archanděla alchymie a vize, jeho oči prý vidí až za věčnost."
,,Z dalších archandělů jsou známi ještě Ariel, Cassiel, Zadkiel a Metatron."
,,V Novém zákoně se andělé zjevují lidem v podobě krásných mládenců v dlouhém šatu nezvykle bílé barvy. Tak alespoň popisují anděly všichni evangelisté a pokud se už některá z těchto nebeských bytostí rozhodla ukázat očím pozemských smrtelníků, byla vždy mužem a měla křídla."
,,Ovšem ... i na obrazech starých Mistrů poznáváme - krásu a smysluplnost Andělů...."


Čas Andělských myšlenek...

8. srpna 2008 v 10:27 | Kira |  Anděle
,,Kdybychom chtěli jedním slovem charakterizovat Anděla, zvolili bychom si slovo služba. I my se můžeme stát anděly pro druhé lidi, když jim podáme pomocnou ruku. Podle Andělů přichází čas spolupráce mezi říši Andělů a světem lidí. Jde o to, aby se lidé přesvědčili, že se mohou stát Anděly na Zemi. V předvánoční době je ten pravý čas na Andělské myšlenky."
,,Andělé, se nám lidem, neukazují na požádání. Můžeme se však k nim obrátit a požádat o pomoc, vedení, inspiraci. Naši Andělé strážní nás znají lépe než naši rodiče či partneři. S radostí se starají o naše dobro a fyzické zdraví. Starají se o život a smrt každé buňky a milují nás, neboť to jsou bytosti pochazející od Boha, a Bůh - to je láska."
,,Hluboký osobní kontakt s Andělem je možný pouze tehdy, když si uvědomíte kontakt s duchovnem. Můžeme milovat posla, ale nikdy nesmíme zapomenout, kdo ho poslal. Pokud chceme prohloubit svůj kontakt s Andělem, postupujeme následovně :
,,UDĚLEJTE COKOLIV PRO DRUHÉHO, NĚKOMU POSLUŽTE, VYKONEJTE NĚCO DOBRÉHO PRO BLÍZKOU OSOBU, ANIŽ BY JSTE ČEKALI, ŽE VÁM TO OPLATÍ."
,,Někdy se stává, že všechno neběží tak, jak si přejeme. Tak je to i s osudem. Musíme doufat, že všechno, co nás potká, je pro naše vyšší dobro."
,,Často se o tom můžeme přesvědčit až po delší době..."


Láska a pomoc andělů...

8. srpna 2008 v 10:23 | Kira |  Anděle
,,Není divu, protože jak ochuzený by asi byl…"
,,Láska a pomoc andělů"
,,Láska a pomoc andělů prý obklopuje každého z nás a v existenci andělů věří miliony lidí."
,,Není divu, protože jak ochuzený by asi byl svět bez okřídlených nebeských bytostí, které mají rády člověka i přes jeho chyby a nedostatky. Navíc nám jejich podobu přiblížili velcí umělci gotiky, renesance i baroka. Díky jim vlastně víme, jak takový anděl vypadá. Reformace sice kult andělů potlačila, ale těm to nijak nevadilo."
,,Vždyť i církevní koncily potvrdily, že andělé existují a jsou stvořeními božími a také bytostmi duchovními, nesmrtelnými a obdařenými poznáním a svobodou..."


Kouzlo proti duchům

8. srpna 2008 v 9:53 | Kira |  Kouzla
Jestli-že máte dojem, že se ve vašem příbytku zdržují duchové mrtvých, tento návod je určený k tomu, abyste je odehnali, případně si od nich vyžádali, aby nebyli ve vaší bezprostřední blízkosti. Rozsviťte tedy tři bílé svíce (každá musí být v samostatném svícnu). Pod levý svícen podložte pergamen s napsanou modlitbou (je jen na vás, pro kterou se rozhodnete), pod prostřední svícen barvínek a pod pravý svícen položte malý stříbrný křížek. Když už svíce hoří, sedněte si a ruce položte na stůl, aby vaše dlaně směřovaly nahoru.
Začněte hovořit :
Slyšte, duchové, kteří přítomní jste v tomto domu! Naslouchejte mým slovům, jež pronikají do ticha. Cítím, že jste tu, a třebaže se ublížit mi nesnažíte, žádám vás, abyste se nezdržovali v blízkosti mé. Po zádech mi běhá mráz, protože cítím vaši přítomnost. Proto vás prosím v záři těchto svící - nezdržujte se v mé blízkosti. Nechť vás skryjí tajemná zákoutí domu, anebo z něho odejděte. A vy, zbloudilci, vraťte se raději zpět, jestliže poslání tu žádné nemáte. Vraťte se zpět do země stínů, ale vy, kteří tu zůstat musíte, bděte nad mou osobou i nad lidmi, kteří tu přebývají. Uposlechněte moje prosby, které se nesou na křídlech upřímnosti, neboť přivyknout si na vás nemohu. Ó, duchové tmavého a chladného záhrobí, neubližujte mi. V dobrém vás oslovuji, zlé nemám v úmyslu. Proto neubližujte mi ani svévolně, ani na příkaz bezbožníků. Neubližujte mi svou přítomností, která mne tíží a tíseň do mé duše zasévá. Rampouchy strachu ve mně rostou a cinkají ve větru mrazivém, proto dále ode mne. Vyhněte se mi vždy a pokaždé! Pokaždé a stále, vždy a nepřetržitě… I když toto místo souzené vám je, i když jste tu z vůle jiného, neubližujte mi, ani člověku, který práh tohoto domu překročí. A já každý večer za vás tichou modlitbu přednesu. (V plamenu prostřední svíce musíš spálit větvičku barvínku a vyřknout modlitbu, kterou máš napsanou na pergamenu. Potom polib křížek a nezapomeň na slib, který jsi dal duchům).


Nekromancie je ovladani mrtvich těl.

7. srpna 2008 v 11:32 | Kira |  Nekromancie
 • Obor nekromancie halí tajemství. Aby se naučil temnému umění, musí uchazeč vyhledat nekromanta a stát se jeho učedníkem, nebo získat jednu ze zakázaných knih, jakou je například Liber Mortis či jedna z Devíti knih Nagašových.

  Najít učitele má svá zjevná úskalí. Nekromanté se straní přítomnosti živých, aby se vyhnuli odhalení. Krom toho vzhledem k jejich pověsti a obvyklému šílenství je možná bezpečnější hledat knihy. Mnoho rádoby nekromantů skončí jako sloužící svých učitelů ve věčném živoucím pekle jako oživené mrtvoly.

  Zakázané knihy mají svá vlastní nebezpečí. Nekromantské učení v těchto knihách je psáno inkoustem z lidské krve na kůžích smrtelníků. Jen nejhouževnatější mohou číst tyto svazky a zachovat si příčetnost. Vyprávějí o strašných tajemstvích záhrobí a temných nočních můrách, které sní mrtví ve svém věčném odpočinku.

  V těchto knihách je popsáno mnoho kouzel kráčející smrti, vyvolávání magické energie a ovládání nižších nemrtých. Také vyprávějí o obřadech, které přitáhnou temnou magii, uvádějí dny, kdy je zlá magie nejsilnější, a místa, kde je nejvyšší koncentrace temné magie.

  První a nejproslulejší z těchto zlých knih je Devět knih Nagaše. Nepředstavitelně dávno sepsal Nagaš, Nejvyšší pán nemrtvých a sám Velký nekromant tyto děsuplné svazky. V nich jsou sepsány veškeré znalosti tohoto umění. Všechny ostatní knihy o nekromancii jsou psány na základě těchto bezbožných knih.

  Mnoho z nejsilnějších kouzel Devíti knih Nagaše je příliš náročných na pouhé smrtelníky, neboť na svém vrcholu se Nagaš mohl měřit se samotnými bohy. Ale pro pilného studenta obsahují všechny informace potřebné k nekromantství. Vyvolávání a ovládání nemrtvých a oběti potřebné k vyvolávání duší jsou rovněž popsány na stránkách Liber Mortis, stejně jako tajemství prodloužení života kradením síly živým.

  Kniha smrti byla sepsána šíleným arabským knížetem Abdulem ben Rašidem. Cestoval do Země mrtvých na dalekém jihu a přiveden k šílenství svou zkušeností sepsal tento bezbožné veledílo. Nežil dost dlouho, aby viděl rozšíření veřejného hnusu ze své práce či velkou hranici, na níž nechal kalif Ka-Sabaru spálit všechny kopie, které se mu podařilo shromáždit. Naneštěstí jich mnoho vydrželo a byly odneseny do Starého světa vítěznými rytíři během dobyvačných výprav.

  Kniha smrti mluví o velké poušti na východ od Arábie, na níž leží nekropole - města hrobek neklidných mrtvých. Za temných nocí se mrtvoly pohnou uzavřeny ve smrti do konce věčnosti a v pyramidách zbudovaných před dávnými lety se ďábelská šlechta posadí na trůny mezi vybledlou nádheru a nepočetné mrtvoly. Sní dlouhé, temné sny o své dřívější slávě, přerušené občas vydáním rozkazu svým hnijícím dvořanům. Pak armády nemrtvých pochodují do války proti jiným králům Země smrti nebo někdy napadnou araby a jiné lidi natolik nevědomé, že žijí příliš blízko.

  Liber Mortis je nejepší zdroj vědění o nekromancii přístupný učencům Starého světa. Byla sepsána nekromantem Frederickem van Helem, lépe známým pozdějším generacím jako Vanhel. Jedna zcela zachovaná kopie této knihy je skryta pod zámkem v trezoru Velké Sigmarovy katedrály v Altdorfu a může být studována jen se zvláštním svolením samotného Velkého theogenisty. Vanhel byl nekromant v časech Velkého moru a sestavil své veledílo z překladů Nagašových knih. Je to tato kniha a její kopie, které rozšířily mnoho hrůzy a smrti v zemích Starého světa.

  Grimoár Necronium byl sepsán Wsoranem známým jako otec upírů. Kromě nekromantských kouzel je naplněn proroctvími zkázy, vyprávěním o světě, který má nastat, kde bude Říše v rozvaliných a jen mrtví budou kráčet pod oblohou bez slunce a kde budou upíři vládnout ubohým otrokům a lovit je ze sportu. Říká se, že každý, kdo si přečte tuto knihu podlehne šílenství, z něhož není návratu. Možná Grimoár Necronium podává nepopiratelné důkazy, že jsou Wsoranovy proroctví pravdivá. Možná jsme již odsouzeni do věčného otroctví.
  Lidé se bojí smrti více než všech ostatních věcí. Většina lidí je spokojena, když vychová syny a dcery, kteří zajistí, že jejich rod bude po jejich smrti pokračovat. Králové a císaři staví pomníky, aby si je další generace pamatovaly - tak po nich něco zůstane ještě po jejich smrti. Ale někteří jednotlivci se uchýlí k temnějším, zoufalejším činům. Obrátí se k temnénu učení nekromancie.

  Ve světě je největším zdrojem energie magický vítr. Magická energie proniká vším a jak proniká světem, vítr se rozlévá do mnoha pramenů, dávaje sílu kouzlům čarodějů. Některá nicméně zůstane jako vířící masa čisté temné magie. Ta se dostává na místa smrti a zla, dějiště vražd a nemocí. Bojiště, hřbitovy a hrobky, márnice a morové jámy přitahují tuto hroznou sílu. Tato energie je používána pro nekromantská kouzla.

  Nekromancie je magie světa mrtvých. Nekromant je schopen komunikovat s mrtvými a vyvolat jejich duši a také dovede prodloužit svůj život na staletí a oživovat mrtvá těla, vytvářeje tak legie zombií, aby za něj bojovaly.

  Ti, kdož provozují nejstrašnější ze zakázaných umění stojí před mnoha hroznými nebezpečími. Někteří se pokoušejí prodloužit svůj život o desetiletí i staletí nad přirozenou dobu. Nekdy uspějí a tito jednotlivci si uchovají své fyzické tělo a rozum, ale obvykle je výsledek horší než samotná smrt. Stálé používání temné magie vyčerpá duši a zkřiví tělo, a jak čas ubíhá, nekromanti se stávají stále vychrtlejšího vzhledu.

  Ne všichni ti, kteří studovali nekromancii, začali jako zlí lidé. Ztráta milovaného, touha po moci ze vznešených důvodů či prostě přirozený strach ze smrti jsou všechno věci, které mohou člověka přivést k hledání zakázaného učení. Ale nekromantská magie zničí vše, čeho se dotkne a soustavné jednání s živou smrtí a strach z pronásledování brzo dožene i nejhouževnatější k paranoi a šílenství.

  Nekromanti se ochraňují proti smrtícím účinkům temné magie naváděním její síly přes mrtvé bytosti nebo jejich duše. Navzdory tomu jsou lidští nekromanté pomalu poznamenáváni svým kontaktem s temnou energií. Nakonec si je smrt vyžádá obzvláště hrozným způsobem. Jejich chtivý rozum bude narušený, jejich těla změněna na páchnoucí, kráčející mrtvoly a jejich příčetnost bude ztracena v moři hrůzy, s kterými se setkají ve světě mrtvých.

  Nekromanti jsou všeobecně oškliví. Lidé Starého světa uznávají smrt a kněží Morra a lovci čarodějnic neúnavně pátrají po těch, kteří znesvětí místa odpočinku zemřelých. Mnoho ctižádostivých nekromantů zahynulo v očistných plamenech lovců čarodějnic.


Úvod do nekromancie

7. srpna 2008 v 11:30 | Kira |  Nekromancie
Nekromancie je složitá černá magie,pomocí které se praktik dostává do kontaktu s mrtvými.Pokročilí si už některé mrtvé i podmaní a využívají je ke svým potřebám.Využívají jejich energii...K začátku je potřeba znalost černé magie,poznání sami sebe,častá návštěva míst kde nekromant soustředí svou mysl k meditaci a porozumění...míst,kde se cítí dobře.


Průsery při evokaci

7. srpna 2008 v 11:26 | Kira |  Nekromancie
Co si asi všichni představíme pakt.O tom se samozdřejmně budem bavit taky,ale není to jediný magický průser co vás může potkat.Další je třebaFlashback…atd.Budem je rozebírat jeden po druhém.
Takže hurá…hurá…..a je to!!!!!
Takže jako první tu jeFlashback.
No nedá se to úplně zařadit mezi magické průšvihy…teda spíše vůbec ne.
Takzvaný flashback a neboli v češtině zpětný odraz je způsob jakoby potrestání.
Prostě jak se říká každá akce má i svou reakci.
Tedy za každou i sebemenší blbost kterou uděláte dostanete zpětný odraz.
Může to být třeba maličkost,ale naopak to může být věc,která vám kompletně zničí život.
Flashback nemusí být jednorázový a nebo se týkat jen jedné věci.Může se vám kupříkladu zhroutit manželství a do toho přijdete o práci.
Takže byste před každou akci měli mýt na paměti co by se eventuálně mohlo stát.
Jedinou radu,kterou vám můžu k tomuhle dát je nedělat zbytečné kraviny.
Což je někdy těžký…já sam sem jich taky dost udělal…..takže.
Každý si flashbackem projde to je jasný…takže hodně štěstí ať je co nejmenší.
Jako další je tu už opravdový průser a to jePakt.
Pakt by se dal také rozdělit do takových dvou podskupin a to pakt,který uzavřete s démonem dobrovolně a pak pakt,který ste donucen uzavřít.
Je jasný,že ten druhej případ je mnohem horší.


evokace démonů-Ochrana před Démonem

7. srpna 2008 v 11:23 | Kira |  Nekromancie

Evokace démonů-Ochrana před Démonem.

Evokace je jeden z nejoblíbenějších magických rituálů.Nepleťte si to s invokací.Invokace je zavolání na požádání, bez donucovacích prostředků.Tedy pravý opak evokace.Tím pádem jste si už všichni domysleli, že evokace je zavolání vámi předem zvoleného démona. Zdůrazňuji předem vybraného.Opravdu se snažte vyhnout situaci, kdy byste chtěli volat jen tak někoho naslepo.Nikdy nevíte, kdo se chytí.A pro vás by to taky mohlo pak znamenat pár měsíců v nemocnici a nebo v Bohnice…Jo, a taky možná pakt, ale o tom si řekneme v magických průserech.Ne zrovna příjemným způsobem.A taky se nemusíte řídit citacemi, co někde najdete.Je dobré si jí vytvořit sám a nejlépe vlastním jazykem.
Evokace a i Invokace má spoustu bodů a její příprava není nic lehkého.Přemýšlel jsem jestli napsat celý postup.A jak jsem v úvodu, bude uvedl už tady jen začátek.
Jako první je dobré si opětně vybrat dobré a klidné místo.Rozhodně to asi nebude váš pokoj.Zajděte třeba někam do přírody.
Za další, vytvořit ochranu, která je schopná vás uchránit před případným útokem ze strany démona.Takže ochranný kruh, kužel síly.
Kruh si opětně vytvořte podle sebe.Můžete vycházet z nějakého modelu, který si pak doděláte podle sebe.Je nespočetně možností jak svůj kruh vylepšit.Můžete třeba použít svatá jména, atd.
Kužel síly.Pokud tuto operaci provádíte ve více lidech, nejdříve se musíte napojit jeden na druhého a pak na toho, který evokaci vede.Tím pádem když se napojíte na sebe, vytvoříte nejprve energetický kruh.A tím, že budete ještě posílat energii tomu, co to vede, vznikne kužel.


Nekromancie...černa magie

7. srpna 2008 v 11:17 | Kira |  Nekromancie
Nekromancie
Nekromancie, tak jak ji vnímáme dnes, má poměrně krátkou tradici. Objevila se s armádou dalších přidružených fenoménů, které doprovázely kulturní hnutí Gothic (80. léta 20. století) a životní styl, jenž s sebou toto hnutí přinášelo. Moderní ,,nekromanceři" zaujeli ke smrti podobný postoj, jaký mají indiánští šamani ke svému totemu. Ten představuje nástroj zbožného uctívání, nepřekonatelnou magickou hranici, ale zároveň také zdroj (egregor) kosmické síly, se kterou mohou naložit ku vlastnímu prospěchu. Nekromanceři si zcela programově oškliví vše, co je spojováno s životem (světlo, teplo, rozmnožování), to je také jeden z hlavních důvodů, proč má nekromancie u vyznavačů gothic takový úspěch.
Kromě šamanismu bychom mohli také vysledovat ještě úzkou spojitost s kultem voodoo.

Historie nekromancie
První dovhavané zmínky o nekromantickém umění pocházejí ze starého Řecka. I saotné slovo je řecké, tvoří ho složenina slov nekros, značící mrtvé tělo, a manteia, tedy věštění. Umění věštby z mrtvích je však daleko staršího data, praktikováno bylo totiž již ve staré Babylónii, znal ho starý Sumer a bylo ve středověku rozšířeno po celé civilizované části naší planety. O nekromancii se zmiňuje i Bible. Nekromancii znal také celý Orient. ve starém Egyptě zastávaly úřad oficiálního nekromancera privilegovaní kněží boha Osirise. Ti si údajně žárlivě střežili legendární tajemství oživování mrtvých. Běžné rozmluvy s mrtvímy a věštění z jejich ostatků však prováděla i řada obyčejných potulných lékařů, zaříkávačů či proroků. S pádem Římské říše se však zmínky o nekromancii vytrácejí a je znovuobjevena až renesancí s jejím zájmem o vše tajemné a nadpřirozené.